2733
2734
عنوان

اکثر قیافه ها = عکس پروفایلم👺

613 بازدید | 34 پست

اینو یکی دوبار گفتم فک کنم

ولی بازم میگم😂

بیرون میری یه قیافه رو، رو سر همه میبینی

جالبیش اینه با یکی احوال پرسی کردم اشتباهی جای فامیلمون... گفت اره خوبم ولی ب جا نیاوردم روشو برگردوند 😐

تشخیص و شناخت ادما سخت شده برام🙊

👺

مگه دهه هشتادیم که سایه این مدلی بزنن

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

همه شکل همدیگه شدن تشخیص سخته خصوصا اونایی ک دکتراشون یکی بودن😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه ژل زدم نه لیفت کردم نه ناخن و مژه کاشتم نه تتو دارم نه روتین میلیونی پوست و مو دارم

این حجم از نچرالی داره پارم میکنه🤐😪

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
2740
مگه دهه هشتادیا سایه این مدلی میزنن، 😐

نگفتم آدمای دهه هشتادی😐 دوران دهه هشتاد این مدلی سایه میزدن

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
نه ژل زدم نه لیفت کردم نه ناخن و مژه کاشتم نه تتو دارم نه روتین میلیونی پوست و مو دارم این حجم از ن ...

حالا یه مرطوب کننده رو بزن

برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید الهی خدا هر ارزویی دارین براورده کنه
نه ژل زدم نه لیفت کردم نه ناخن و مژه کاشتم نه تتو دارم نه روتین میلیونی پوست و مو دارم این حجم از ن ...

منم مثل تو

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز

مردم دوست دارن 

منم داشتم میکردم فقط با قسمت تزریق زیاد ژل مخالفم در حد نرمال 

من الان خودم لب بالاییم باریکه حتما انجام میدم 

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁
مردم که همه شبیه هم نشدن حالا شما ببین مشکل چیه که همه رو شبیه هم میبینی  مثلا الان برادرات ش ...

واقعا متوجه نمیشی چی میگه یا خودتو زدی به نفهمیدن؟؟

استارتر منظورش مردها نیست منظورش زن هاست که همشون عمل کردن شبیه هم شدن

2706