2733
2739
عنوان

راز خوشمزگی سالاد ماکارونی

358 بازدید | 30 پست

بچه ها من خیلی سالاد ماکارونی دوست دارم هربارم زیاد درست میکنم اما خوشمزه نمیشه 

میشه راز و رمزشو بگید

ضمنا با مرغ درست میکنم و کالباس نمیریزم

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم مرغ میریزم.یکم تند وترشش کن.من ماستو مایونز قاتی میزنم ولی مایونزشو یکمی بیشتر میزنم.درست کردی یکی دوساعت بذار یخچال.زیاد هم نزن که موادش خورد بشه وشکلش بد بشه.دیگه والا همینجوریه درست کردنش

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2738

ببین ماکارونی باید خوب پخته باشه

سعی کن اصلا مرغت بوی بدی نده با ادویه و دوبار جوشوندن اوکی میشه.

سس رو یک مقدار نگهدار موقعی ک از یخچال درآوردی میاری سر سفره اون موقع اضافه کن.

سعی کن خیارشورات آب نداشته باشن.

ب خود ماکارونی داخل آب جوش هم نمک و ادویه بزن خوشمزه تر میشه

ماکارونیشم نوشته ۱۰ دقیقه ولی یه ۲۰ دقیقه کامل از وقتی ابش جوش اومد میذارم قشنگ بجوشه اما هم زیاد هم نزن که خورد بشه.داخل اب ماکارونی هم یکم ابلیمو زردچوبه بریز

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
مرغ هویج سیب زمینی ماکارونی نخود فرنگی ذرت خیار شور اینا میریزم

سیب زمینی نمی‌خواد

حالا اگر دوست داریم خیلییی کم

ماکارونی .  ذرت خیارشور. کالباس نگینی و مرغ .کمی ام از آب مرغت بریز.کمی جعفری خورد شده . هویج. نخودفرنگی. سس  ادویه یکم.  و نمک فلفل . فلفل دلمه خیلی خیلی ریز ی کم اگ خواستی بریز. 

😐

ماکارونی رو در حد ۷ یا ۸ دقیقه بجوشون

کمی با فلفل تندش ‌کن و آویشن هم بزن

خیلی سس نزن

سیب زمینی اصلا نزن

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
2706