2733
2739

منم داره میشه ۴ماه

باید برم دکتر بهم دارو بده

بعضی وقتها یذره میاد

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روشو چسب بزن تا وقتی ریزش داشته باشه قطع نمیشه که دوباره تولید میشه

دیگه نیلز نیست بدوشیم؟

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2731

بچم ۹ ماهشه

کلا دو هفته شیر خورد

هنوووووز یکی از سینه هام ترشح داره🙁

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
دیگه نیلز نیست بدوشیم؟

بدوشی که قطع نمی‌شه 

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
2740
دیگه نیلز نیست بدوشیم؟

خب بدوشی ک میشه مثل مک زدن بچه🤕

بازم تولید میشه

من دخترمو ک از شیر گرفته بودم دکتر گفت لباس زیر ی سایز کوچیکتر بپوش بهشم دست نزن

دو روز اول چون پر میشه خیلی درد میگیره ولی اوکی میشه

سرشم چسب بزنی دیگه چون ترشح نمیشه زودتر خشک میشه

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️

خوش بحالتون من بچه شیر میدم از۸،۹ماهگی قطع شد خیییییلیییییییی کم شیر داشتم بچه امپ شیرخشک قبول نکرد دیگه با غذا اینا کم کم سیرش میکردم الان اسال ونیم اس ولی خوب لاغره طفلکی تا شیر می‌خورد تپلی بود

منم داره میشه ۴ماه باید برم دکتر بهم دارو بده بعضی وقتها یذره میاد

من نزدیک دوساله شیرم کامل بند نیومده یک ماه پیش رفتم دکتر آزمایش نوشت دید پرولاکتینم بالا نیس و گفت چون ژنتیکی شیر زیاد باشه تا چندین سال ممکنه بیاد  و قرص داد گفت لزومی ندارا ولی اگه اذیتی بخور ولی شک داشتم تا اینکه یک خانمی دیدم که تو مطب دکتر میگفت تو سینه هام غده بود بیس سال پیش انگار به دلایلی با قرص شیرشو قطع کرده بود البته خودش میگفت غده های شیری شده بود غده مضر که چند تا دکتر گفته بودن باید سینه ارو برداره اما بالاخره یه دکتر قسمت غده  رو برداشت  ازش پرسیدم با قرص قطع کرده گفت آره منم کلا منصرف شدم از خوردن قرص 

به نظرم نخور بزار شیر تخلیه بشه نمونه داخل سینه

من تازگیها دیدم که خیلی کمتر از سینه ام شیر میاد تحمل کردم از غده شدن بهتره

دنبالش نرفتی دکتر من رفتم نتیجه ندیدم

قرص خوردم ولی قطع نشده

دوباره باید برم

2706