2737
2734
عنوان

عقب موندم بنظرتون یا بی عرضه؟

123 بازدید | 11 پست

۲۰ سالمه. در حال حاضر بیکار. مثلا دانشجوام درس نمیخونم به رشتم علاقه ندارم. خیلی جاها رفتم سرکار مرتبط به رشتم نبوده زود نا امید شدم یا اخراجم کردم. شکست عشقی هم خوردم کلا از سن ۱۶ سالگی مثلا کار میکردم هرجایی میرفتم کارم به یه ماه نمی کشید اخراجم میکردن یا زود نا امید میشدم و تسلیم. شکستو راحت میپذریم. کلاس های مختلفم رفتم بچه که بودم مثل گیتار، زبان و... هیچ کدومو به اتمام نرسوندم. حتی رانندگی این قدر افتادم به زور افسره قبولم کرد یه مدرک داد.😞 همش پدر و مادرم توقع کار دارن. منم که.... از ایندم میترسم. الان در حال حاضر مثلا تو املاک کار میکنم بعید میدونم اینم به فرجام برسه. بنظرتون بی عرضم یا خیلی خنگم؟چمه واقعا؟ چرا یکاریو نمیتونم بدرستی انجام بدم زود نا امید میشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اعتماد به نفس نداری 

همون املاک رو بچسب نونت تو روغنه 

زیاد از یه شاخه به یکی دیگه بپری تجربه ات تو یه مسیر عالی نمیشه 

باید تحمل کنی اخلاق و بازار اون رو یاد بگیری 

تا بتونی توش موفق بشی

لطفا لایک نکنید ممنونم .
2740

مردم ۴۰سالشون شغل درست حسابی ندارن تو تازه اول راهی نه بی عرضه ای نه عقب افتاده فقط پشتکار نداری با اولین شکست راهتو عوض می‌کنی میری یه شاخه دیگه اگه سر کار جدیدت شکست خوردی بازم همینو ادامه بده به خودت قول بده حداقل تا ۵سال دیگه سر همین کار باشی یکم باید صبور باش و به حرف دیگران اهمیت نده برای خودت هدف تعیین کن که تا ۵سال دیگه باید در چه جایگاهی باشی برا خودت تصویر سازی کن و برای رسیدن بهش تلاش کن 

هدفهای مختلف و کوچیک به دردت نمیخوره. به نظر من که تو کار املاک وقت و انرژی تو بذاری از همه چی بهتره گیتار و زبان برات آینده نمیشه ،حتی کار املاک بهتر از مدرک تحصیلی به کارت میاد.یک هدف داشته باش و با پشتکار فقط همونو دنبال کن ونا امید نشو