2733
2734

متوجه نشدم جریان چیه. ولی جبران هر اشتباهی توبه هست توبه خالصانه که از گذشته پشیمان باشیم و تکرار نکنیم و حق الله و حق الناس رو جبران کنیم.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=337434476]عزیزم متوسل شو به امام رضا ازش از ته دلت بخواه کمکت کنه شماره حرمش هم ۰۵۱۴۸۸۸۸[/QUO ...

بالای ضریح مطهر امام رضا پخش میشه

ولی فکر نکنم کسی صدامون بشنوه چون من چندبار زنگ زدم انقدرر اونجا شلوغه و سروصدای مردم میاد که گمون نکنم کسی صدای مارو بشنوه

حالا برای اطمینان زنگ زدی آروم حرف بزن

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙
2731
بالای ضریح مطهر امام رضا پخش میشه ولی فکر نکنم کسی صدامون بشنوه چون من چندبار زنگ زدم انقدرر اونجا ...

اهل بیت که مثل آدمای معمولی نیستن! میلیاردها نفر هم همزمان صداشون کنن میشنوند و جواب میدن.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2740
ببین خیلی فکر میکنی استرس میکشی اصلا خوب نیست اینطوری

مشاورم میگه دچار پی تی اس دی شدی 

با اینکه همیشه درسمو میخونم ولی سرجلسه کنکور مغزم قفل میکنه و میگم قراره بازم قبول نشم 

کلا زندگیم نابود شدس 

این یکی دوسال خودمو با گذشته مقایسه میکنم خیلی عوض شدم 

دیگه نمیتونم شاد باشم 

همش گریه میکنم و دنبال یه اتفاق کوچیک زندگی رو برا خودم حروم میکنم 

نمیدونم الان چرا اینارو دارم میگم اینجا ...