2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام گلم خوبی چی شد بخیر گذش؟

سلام  عزیزم مرسی ازت 

هیچکس چیزی نگفت فعلا و با یه شماره دیگه مامان عضو چنلا شد 

زنگ زدم پشتیبانی تهران گفت تا ۱۵روز دیگه اکانت برمیگرده...

به مامان بابا هم گفتم اولش یکم تند برخورد کردن ولی الان خداروشکر اوکی ان 

فقط این روزا بگذره دیگه چیزی از خدا نمیخام  دیشب تاحالا نخوابیدم همش کارم شده گریه

من که متوجه نشدم چی شده؟

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2740

عزیزم متوسل شو به امام رضا ازش از ته دلت بخواه کمکت کنه شماره حرمش هم ۰۵۱۴۸۸۸۸

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙
عزیزم متوسل شو به امام رضا ازش از ته دلت بخواه کمکت کنه شماره حرمش هم ۰۵۱۴۸۸۸۸

سلام خدا خیرتون بده شماره رو نوشتین اتفاقا دنبالش میگشتم. دلم میخواد ذخیرش کنم رفیقم امام رضا!

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
سلام خدا خیرتون بده شماره رو نوشتین اتفاقا دنبالش میگشتم. دلم میخواد ذخیرش کنم رفیقم امام رضا!

انشاالله حاجت روا بشی عزیزم التماس دعا🙏🏻❤️

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙
انشاالله حاجت روا بشی عزیزم التماس دعا🙏🏻❤️

حاجت روا باشین به حق قرآن و اهل بیت.

[QUOTE=337434476]عزیزم متوسل شو به امام رضا ازش از ته دلت بخواه کمکت کنه شماره حرمش هم ۰۵۱۴۸۸۸۸[/QUOTEصدامون کسی که نمیشنوه..کجا پخش میشه صدامون

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
2706