2737
2739

همگی دعا کنیم این دختر بچه سالم به اغوش خانوادش برگرده از همگی خواهش میکنم براش دعا کنین🙏🙏🙏

سه روزه گم شده از استان گلستان با مادرش سر زمین کشاورزی بوده خانواده نداری هستن مادرش برای امرار معاش به کارگری سرزمین های کشاورزی میرفته که از ظهر این دختر نازنین گمشده و هیچ اثری ازش نیس 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔

پیداش کردن متاسفانه دیگه تو این دنیا نیست💔

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
پیداش کردن متاسفانه دیگه تو این دنیا نیست💔

کی پیداش کردن من خبرشو ندیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چیشده بوده؟

این دختر از شهر ماست هنوز هیچ خبری از پیدا شدنش تو کانال شهری منتشر نشده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کی پیداش کردن من خبرشو ندیدم

کامنتای اینستا دیدم واسه چندساعت پیشه

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
2738
از طرف لرستان درود میفرستیم به قوم بزرگ و وطن پرست ترکمن  به امید خدا که به زودی یسنا گیان پید ...

ممنونم ازتون🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب چی شده 

خب متن تاپیک رو بخون اول توضیح داده

از طرف لرستان درود میفرستیم به قوم بزرگ و وطن پرست ترکمن  به امید خدا که به زودی یسنا گیان پید ...

چ قلب مهربانی

نماینده ای از دل لرهای عزیز 

پاینده باشی

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
شما میگی فوت شده 

کامنتای اینستا دیدم واسه چندساعت پیشه

چ قلب مهربانی  نماینده ای از دل لرهای عزیز  پاینده باشی

سلامت باشی ❤️

ذاتی من و تمام خانواده ام عاشقانه دوست داریم همه اقوام رو و در طول این سالهایی که از خداوند عمر گرفتیم افتخار میزبانی از همه اقوام رو داشتیم 

ترکمن ها مردمان فرهیخته و دلیری هستند 

جاوید باشند ❤️

2706