2733
2734

الان سه ساله ک عمل کردم دقیقا از فردای عملم دچار احتباس ادرار شدم ادرارم کامل دفع نمیشه میل جنسیمم از دست دادم خدا دکترمو لعنت کنه فک‌کنم ب اعصاب مثانه ام اسیب زدع😭😭😭

شقاق مقعد چیه

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
شقاق مقعد چیه

همورئید

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عوارضی نداشت برات ن بخدا ربط داره از اونموقع اینجوری شدم شایدم از عوارض امپول بی حسیه اون اسیب زده

من ک خواب مصنوعی رفتم بیست دقیقه ..عوارض نداشت اصلا ولی الان حس میکنم موقع دفع یکم درد دارم چون یبوست گرفتم چند روز پیش خدا نکنه دوباره درد و سختی این مرض بیاد سراغم 😭

ن بابا ربطی ب مثانه نداره ک  منم عمل کردم پارسال

شما گوشت اضافه هم داشت که عمل کردین؟؟

عملش درد نداره 

منم دارم ولی جرات نمیکنم عمل کنم

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 
شما گوشت اضافه هم داشت که عمل کردین؟؟ عملش درد نداره  منم دارم ولی جرات نمیکنم عمل کنم

منم هی ترسیدم عقب انداختم تا اینکه بار آخر بعد دستشویی وسط حیاط نشستم زار زدم از درد 

خونریزی داشتم گوشت اضافه داشتم زخم داشتم داغون بودم 

2740
من ک خواب مصنوعی رفتم بیست دقیقه ..عوارض نداشت اصلا ولی الان حس میکنم موقع دفع یکم درد دارم چون یبوس ...

انجیر خیس کن بخور مایعات زیاد بخور که دوباره عود نکنه 

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 
منم هی ترسیدم عقب انداختم تا اینکه بار آخر بعد دستشویی وسط حیاط نشستم زار زدم از درد  خونریزی ...

من خونریزی و درد ندارم ، فقط گوشت اضافه است اونم بزرگه 

چند سال پیش چندبار دکتر رفتم میگفتن درد نداری عمل نکن 

ولی الان دیگه خسته شدم 

عملش چقدر طول کشید که خوب بشین 

دردش چه اندازه بود 

بنظرتون لیزر بهتره یا عمل 

من خونریزی و درد ندارم ، فقط گوشت اضافه است اونم بزرگه  چند سال پیش چندبار دکتر رفتم میگفتن در ...

اگ اذیت نیستی باهاش بساز واقعا 

بیست دقیقه خواب مصنوعی رفتم با بیهوشی فرق داره 

من لیزر کردم بخیه اینا نداره راحتتره

من سه ساله عمل کردم الان یکساله ک برگشته ن برا من بیهوشم نکردن

درد داشت عملتون؟؟ گوشت اضافه هم داشتین

2706