2737
2739

بچه ها نزدیک سه سال میشه ازدواج کردم و اوایل فکر میکردم این آدم نرمال نیست و بعد پیش خودم میگفتم لابد مشکل از منه بعد از چند وقت فهمیدم که نه واقعا این آدم یه اختلالی داره مثلا دوران نامزدی تا چیزی میگفتم سریع جوش می‌آورد و خودشو میزد در حد خونین و مالین منم جلوشو می‌گرفتم آسیب میدیم و همیشه هم طرف خانوادش رو می‌گرفت بخاطر اونا منو خرد میکرد و الآنم ازدواج کردم میبینم اونا بی احترامی میکنن و میگه نه تو باید کوتاه بیای و حتی ناراحت هم نشی  از دوران نامزدی چند دفعه از  یهو می‌بره ادمو تا اوج محبت و بیرون و کارهای خوب بعد شب یهو بی دلیل بثانیه مودش تغییر می‌کنه یه موضوع رو وسط می‌کشه و همش دنبال سوال و جواب پرسیدن از آدم و همیشه هم طرف رو مقصر می‌دونه و صد خودشم آدم بزاره باز میگه کم گذاشتی و از این بیشتر باید میزاشتی و هیچی راضیش نمیکنه و همیشه دنبال تحقیر کردن آدمه و تو بلد نیستی و تو نمیتونی و کوچیکت می‌کنه و حالش خوب میشه همیشه حرفشو میزنه و ناراحت می‌کنه ادمو ولی بعدش مظلوم نمایی که من چیزی نگفتم  و مقصر نیستم تو زیادی حساسی از بحث کردن خوشش میاد حتی اگه چند ساعت طول بکشه و آخرم به نفع خودش تموم می‌کنه  و همش خودش رو فدای خواسته های خانوادش می‌کنه و نمیتونه به اونا نه بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ممکنه. مخصوصا اینکه میگی یهو خیلی محبت میکنه. و همون محبتهای اونجوری طرف مقابل رو وابسته میکنه

ولی اینکه چه مشکلی داره و اسم اختلالش چیه مهم نیست. مهم اینه که چه رفتارهایی نشون میده. چقدر تو با رفتارهات میتونی شرایط رو بهتر کنی و اینکه چقدر خودش حاضر به همکاری برای بهتر شدن رابطه است

ممکنه. مخصوصا اینکه میگی یهو خیلی محبت میکنه. و همون محبتهای اونجوری طرف مقابل رو وابسته میکنه و ...

من هر چی تلاش میکنم درست که نمیشن هیچ گستاخ تر میشه دیگه کم آوردم روح و روانم از دستش در آرامش نیست

2740
دو قطبی بدتره ؟

همه ی بیماری های روانی سخت و روح کسی که باهاشون داره زندگی می‌کنه آسیب دیده است.....

دو قطبی ها تکلیفت باهاش روشن نیست در عین حال که خوبه روابط و داره لاو میترکونه همه اش ترس اینو داری که به بدترین شکل ممکن همون موقع گند نزنه بهت 

قسم به وعده شیرین مَنْ یَمُت یَرَنی من ایستاده بمیرم به احترام علی♥️
همه ی بیماری های روانی سخت و روح کسی که باهاشون داره زندگی می‌کنه آسیب دیده است..... دو قطبی ها ...

وای دقیقا خیلی بده خیلی من که این مدت کم آوردم از بس که تلاش کردم بفهمونم فلان کارت اشتباهه ولی نمی‌پذیره و میگه من بهترینم و مشکلی ندارم

وای دقیقا خیلی بده خیلی من که این مدت کم آوردم از بس که تلاش کردم بفهمونم فلان کارت اشتباهه ولی نمی‌ ...

همین دیگه اشتباهات همین بوده که بهش بفهمونی  در صورتی که اصلا نباید این کار رو بکنی

قسم به وعده شیرین مَنْ یَمُت یَرَنی من ایستاده بمیرم به احترام علی♥️
همین دیگه اشتباهات همین بوده که بهش بفهمونی  در صورتی که اصلا نباید این کار رو بکنی

آخه باید چیکار کنم نور بانو جان همش حرف میندازه وسط و دنباله بحث کردنه هر لحظه و هر ثانیه دیوانه می‌کنه ادمو

واقعا یعنی امیدی هست با مشاوره بهتر بشه

آره. 

ببین به خودت هم یه تکنیک هایی یاد میدن که بتونی شرایط رو بهتر مدیریت کنی. وارد بازیهاش نشی. براش مرزگذاری کنه

شوهر من هم دو تا مشاور گفتن که خودشیفته است. البته واقعا به اون بدی که همه جا نوشته نیست ها. انقدرها شدید و بد نیست ولی مشکلی که هست اینه که رفتارهاشون عزت نفس طرف مقابل رو پودر میکنه. اصلا میتونه آدم رو ویران کنه

اگه یاد بگیری چه کار کنی میتونی خیلی شرایط رو بهتر مدیریت کنی. حتی اگه اون خودش حاضر نشه بیاد پیش روانشناس. 

کلا میشه شریاط رو تا حدی بهتر کرد. ولی انتظار نداشته باش یهو متحول بشه و همه جوره پرفکت بشه

آره.  ببین به خودت هم یه تکنیک هایی یاد میدن که بتونی شرایط رو بهتر مدیریت کنی. وارد بازیهاش ن ...

کدوم مشاوره رفتی عزیزم بهم معرفی میکنید من هر جا رفتم به نتیجه نرسیدیم و دارم به طلاق فکر میکنم

2706