2733
2739

سنم کم بود روزی پونصد دفعه کراش میزدم مخصوصا رو سلبریتیا

فکر میکردم چون سنم کمه اینطوریم و بزرگ شم درست میشه

بزرگ شدم و درست نشد😂

میترسم ازدواج کنم و همچنان رو سلبریتیا کراش بزنم🙁💩

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

رو سلبریتی ها که عادیع🙁😂😂😂😂

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رو سلبریتی ها که عادیع🙁😂😂😂😂

احساس میکنم خیانت در حق شوهر ایندمه😂

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
2731
رو من کراش نزنی 🏃

😂😂

احساس میکنم خیانت در حق شوهر ایندمه😂

بزار بیادش حالا بعد نگرانش باش🤣🤣چه زن شوهر دوستی هم هس

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
بزار بیادش حالا بعد نگرانش باش🤣🤣چه زن شوهر دوستی هم هس

😂😂

2740

هه دغدغه تو

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂

من فقط یک بار کراش زدم تو بچگی 

اونم میرفتم با مامانم میرفتم خونه یکی از دوستاش جلسه دعا کل ماه رمضون رو 

آقا جونم براتون بگه یک بچه سفید قشنگی بود ک دو سال از خودم بزرگ تر بود نوه صاحبخونه بود 

منم روش کراش سگی زدم اونم رو من 

حالا من هشت  اون ده 😐😐😐😐 

خونه هامون چند تا کوچه فاصله داشت اینم میمومد خونه مادر بزرگش بعد من یک بار دیدمش نزدیک خونمون ک برام یک شاخه گل کنده آورده برام 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
من فقط یک بار کراش زدم تو بچگی  اونم میرفتم با مامانم میرفتم خونه یکی از دوستاش جلسه دعا کل ما ...

من رو همسایمون کراش زده بودم

من ۱۲ سالم بود اون ۱۳😂😂😂😂👹اون نمیدونست ولی من تو رویاهام عروس شده بودم😫😭💔🤣

سلام هناس جان حالت بهتره؟

سلام قربونت برم بهترم ولی زیربارون خیسشدم

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
من رو همسایمون کراش زده بودم من ۱۲ سالم بود اون ۱۳😂😂😂😂👹اون نمیدونست ولی من تو رویاهام عروس شده ...

🤣🤣🤣🤣🤣

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
2706