2733
2739
عنوان

این چ میوه ایه دراومده ؟؟؟؟؟؟؟توته یا توت فرنگی؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 52 پست
راستشو بخوای فقط ب ناخنات و دستای سفیدت نگاه کردم و میوه ای ندیدم🤭🤭🤭🤭

والا نمیگرفتم زوم نمیشد 😄براهمین با دستم گرفتم دوربین زوم کنه روتوت

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واای من خواستم بگم🤣🤣😂

😂😍

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

اگه درخت باشه توته ولی اگه بوته باشه توت فرنگی

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز
2731

من بوته تمشک دیدم شبیه اونه

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
ممنون که به صورت زیرپوستی ناخنای جدیدتو نشونمون دادی باتشکر ستاد مقابله با ناخن‌های قرمزه جیگری

اخی عزیزمممم

شما نمیدونسی ناخن کاشتی چیه من کاشت میکردم 

گذشته ازاین حرفا برامن

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
اگه درخت باشه توته ولی اگه بوته باشه توت فرنگی

دقیقا درخته

یکم ازخودم کوتاهتره 

2738
من بوته تمشک دیدم شبیه اونه

درسته تمشکه

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
درسته تمشکه

خاک جنگل اوردیم ریختیم بنطرم ازاون دراومده نکاشتیم خودمون

تمشک باید باشه فک کنم شمال زندگی میکنی؟

ن گلم

اردبیلم

خاک جنگل ریختیم تو باقچه

وای مامانم ایناااااا

تایپک منو ب چرت پرت نکشید مچکرم

2706