2733
2739

من کلاسم عملیه  تقربا ۵ ساعته موقع انتراک رفتم خونمون که یه وسیله بردارم تا موقعی که استار بیاد میخواستم برگردم بعد نزدیک خونمون ماشینم پنچر شد دیگه نتونستم برگردم و ...

بعد به استاد توضیح دادم میگه باید موقع انتراک هم که رفتی از من اجازه میگرفتی الان از نمره ی پایان ترم میگه کم میکنه واسه دیروز هم کلا غیبت زده هرچی بهش میگم نمیدونستم موقع انتراک هم باید اجازه میگرفتم 

من همیش درسای تخصصیم ۲۰ میشدم الان باهاش دوتا درس هم داریم نمیخوام  نمرم کمتر بشه چیکار کنم 

ﻣﻦ ﺑﻪ ﺷﺨﺼﻪ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﻣﺮﮒ ﻭﺻﯿﺖ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﻋﻀﺎﯼ ﺑﺪﻧﻢ ﺭﻭ ﺍﻫﺪﺍ ﮐﻨﻦ 📝 ﻧﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﮐﺎﺭ ﺧﯿﺮ ﻭ ﻧﺠﺎﺕ ﺟﻮﻥ ﺑﻘﯿﻪ 😊 ﺑﻠﮑﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﻭﻥ ﺩﻧﯿﺎ ﮐﺴﯽ ﻧﺒﺎﺷﻪ ﺷﻬﺎﺩﺕ بده چندتاشون خيلى دهن لقن 😕😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه میگفت قبول داری اشتباه کردی یا نه میگفت من میتونم به حراست خبر بدم و کمیته واست تشگیل بدن اگه میگفتم نه اینکارو هم میکرد

ﻣﻦ ﺑﻪ ﺷﺨﺼﻪ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﻣﺮﮒ ﻭﺻﯿﺖ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﻋﻀﺎﯼ ﺑﺪﻧﻢ ﺭﻭ ﺍﻫﺪﺍ ﮐﻨﻦ 📝 ﻧﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﮐﺎﺭ ﺧﯿﺮ ﻭ ﻧﺠﺎﺕ ﺟﻮﻥ ﺑﻘﯿﻪ 😊 ﺑﻠﮑﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﻭﻥ ﺩﻧﯿﺎ ﮐﺴﯽ ﻧﺒﺎﺷﻪ ﺷﻬﺎﺩﺕ بده چندتاشون خيلى دهن لقن 😕😁
2731
والاادم نمیدونه اجازه بگیره بانگیره یه استادهایی داریم عین خیالشونم نیست یه استادهایی داریم واقعانار ...

اخه موقع انتراک بود خود استاده سر کلاس نبود 

مگه برا بیرون رفتن اجازه میگیرین تو دانشگاهم؟چرا ما بی اجازه میرفتیم دفعه اول ک اجازه گرفتم استاد گف ...

اره

2740

خب راستش عزیزم بهتره  اجازه بگیریدشاید ایشون  حق داشتن !معلومه خیلی به فکرت بوده  نمی خواسته یادگیری ناقص شه !البته بگم اساتیدی هم که لیبرالن بد نیستن ولی اونیکه این مدلیه فک کنم همه بدونیم بیشتر به فکره البته لیبرال راهنما بهتره

حرف عجیبی زده چه نوع دانشگاهی هستین؟

فنی حرفه ای 

همه چی بستگی به استاد داره

ما استاد داشتیم تو میتونستی وسط درس دادنش پاشی بری،یه استادم داشتیم یه ثانیه بعد از خودش میومدی رات نمیداد

طبق قوانین و اخلاقیات هراستادی باید عمل کنی

خب راستش عزیزم بهتره  اجازه بگیریدشاید ایشون  حق داشتن !معلومه خیلی به فکرت بوده  نمی ...

خب الان من بهش میگم من نمیدونستم موقع انتراگ هم باید اجازه بگیرم الان نمره هم ازم کم میکنه😭😭😭😭

نه نباید اجازه بگیری . اصلا درستش اینه . 

حالا ما ترم اول کارشناسی که بودیم اجازه میگرفتیم بهشون برمیخورد .

ولی اینکه کلا رفتی ما هم بعصی استادامون حساس بودن و غیبت میزدن . 

ولی به نطرم دیگه بهش فکر نکن هی هم یاد اوری بهشون نکن .برو سر کلاستو بیا

همه چی بستگی به استاد داره ما استاد داشتیم تو میتونستی وسط درس دادنش پاشی بری،یه استادم داشتیم یه ث ...

خو من فکر نمیکردم به این بخواد گیر بده 

پس چرا میگن تو دانشگاه اجازه بگیری مسخره میشی😐😑

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2706