2737
2734

خانمای گل من سخت پسندم و همیشه ناراضی ازخرید. از خرید کردن طفره میرم همیشه برای همینم اکثر وقتا لباس ندارم. مناسبت به مناسبت خرید میکنم درصورتیکه مجبور باشم. خیلی علاقه دارم به اینکه همیشه لباسای جدید بپوشم ولی چون خیلی میگردم وخسته میشم اسم خرید میاد استرس میگیرم.عید خرید نکردم ولی الان چون ی مناسبتی داریم دیگه لباس نو ندارم باید خرید کنم و استرس زیادی رو دارم تحمل میکنم . بهم راهکار بگید ممنون میشم

خیلی اخلاق مسخره ایه 

فقط باید خوش سلیقه باشی تا بتونی زود انتخاب کنی و یه خرید راحت و آسان رو تجربه کنی وگرنه نمیتونی

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مثلا برای یه مانتو چندروز باید بگردم.همه جوانب رو درنظرمیگیرم قیمتش اندازش کاربردش رنگش اخرم دست خالی برمیگردم ینی حتی یه جفت جورابم نمیخرم. اونجور نیستم که تو یه روز چنتا چیز بخرم هرروز باید برای یچیز برم خرید. بخدا هنوزم دارم لباسای چندسال پیش رو میپوشم

فقط باید خوش سلیقه باشی تا بتونی زود انتخاب کنی و یه خرید راحت و آسان رو تجربه کنی وگرنه نمیتونی

سلیقه بدی ندارم فقط نمیتونم راحت انتخاب کنم. مثلا ممکنه تو مغازه اول یچیزی خوشم بیاد بعد میگم ولش کن جاهای دیگه شاید قشنگترش رو پیدا کردم بغد انقد میگردم ک خسته میشم اوضاع بدترمیشه برمیگردم خونه میگم کاش همون اولی رو خریده بودم

عزیزم منم همین مشکلو دارم .ببین ماها اگه بذاریم دقیقه نود بریم خرید اتفاقا بدتر هیچی گیرمون نمیاد

باید سعی کنی ده روز بیس روز یه باری همینجوری بری بگردی هرچی خوب به نظرت اومد بگیری. 

من سالهاس امتحان کردم برام اینجوری بوده

🚫کسی را نیازارید زیرا که همه دلها به قدر کافی پر از دردند💔🚫
2738
من مشکل پسند بودم قبلنا  چیزای گرون و مارک خاص بردار دیگه از مشکل پسندیت کم میشه😁 خرید از فر ...

اتفاقا اصلا سمت چیزای بدرد نخور نمیرم . پول دارم نیستم ولی  سعی میکنم چیز قابل قبولی بگیرم حالا نه حتما مارک خاص ولی چیزی که کیفیتش خوب باشه میخرم

سلیقه بدی ندارم فقط نمیتونم راحت انتخاب کنم. مثلا ممکنه تو مغازه اول یچیزی خوشم بیاد بعد میگم ولش کن ...

منم همه جا رو میگردم بعد آخرسر میرم همون اولی که خوشم اومده بود رو میخرم 😂 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
من مشکل پسند بودم قبلنا  چیزای گرون و مارک خاص بردار دیگه از مشکل پسندیت کم میشه😁 خرید از فر ...

اتفاقا وقتی توی پیج ها میگردم ی مدلی رو مد نظر میگیرم بهتر خرید میکنم ولی دلم میخوام حضوری راحت خرید کنم. چندروز نگردم برای ی مانتویی

عزیزم منم همین مشکلو دارم .ببین ماها اگه بذاریم دقیقه نود بریم خرید اتفاقا بدتر هیچی گیرمون نمیاد ب ...

افرین خودمم به این نتیجه رسیدم دقیقا همینه دقیقه نود کار رو خرابترمیکنه. ولی مثلا بیست روز جلوتر میرم میگردم چیزی نمیخرم میگم ولش کن حالا وقت دارم .استرس ولم نمیکنه. انگار حالا ی لباس چقدر مهمه دارم خودمو داغون میکنم