2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ندیدم اگرم ببینم مهم نیس ولی داداشم دوست گلزاره

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2731

زن داداشم دختر عموش بازیگره شوهرشم کارگردان 

بازیگر اصفهانی حسن اکلیلی  تو محله ما زیاد رفت وامد داره یه بار  تو کوچمون گراسم بود  راه نبود رد شم اومد راه برام باز کرد 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2740

داییم با علیرضا بیرانوند رفیقه 

ی بار تو اهواز با علی یاسینی عکس گرفتم

ی بار تو فروشگاه بهنوش بختیاری دیدیم ولی خوشم ازش نمیاد نرفتم سمتش

ی بار تو تئاتر شهرمون فرهاد قائمیان و علی اوسیوند دیدم

ی سلبریتی تو پاساژ بوتیک داره رفتم لباس پرو کردم خوشم نیومد پاشد هی کار معرفی میکرد ک بخرم آخرش نخریدم تمام عکساسم زده ب در و دیوار مغازه باز مغازش خلوت

دلبری کردن رو از شاملو یاد بگیرید که به آیدایش گفت:کوچکترین لبخند تو مرا از همه بدبختی ها نجاتم داد:)
داییم با علیرضا بیرانوند رفیقه  ی بار تو اهواز با علی یاسینی عکس گرفتم ی بار تو فروشگاه بهنوش ...

وای فرهاد قائمیان جوون بود من نووجون چقدر عاشقش بودم نقش منفی بازی میکرد 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
وای فرهاد قائمیان جوون بود من نووجون چقدر عاشقش بودم نقش منفی بازی میکرد 

حالا اون خوب بود هی میرفتن طرفش عکس میگرفتن میگف من ققط برا عکس اومدم اینجا🤣😂

ولی اوسیوند تیپ افتضاح انگار کاپشن مال چندین سال قبله کهنه