2737
2734

خیلی حرص میده منووو

هم پریودم هم این حرصم میاد کل دیشبو از دست کاراش گریه کردم

شوهرم ( عقدیم) تو شهر دیگ کار میکنه

دیشب گفت فردا میام و وقتی اومدم انتظار دارم اونکارو  برام انجام بدی و راضی بشی ادا ندی( یه چیز در مورد رابطه که درد اوره و هیچ خانومی قبول نمیکنه از جای نامناسب....)

منم گفته اسمونو ب زمین بدوزی محاله قبول کنم

اقا بعد این حرفم قهر کرد گفت همههه میکنن تو منو محروم میکنی من جوونم دلم میخوادو ...‌

بعدش من هر چی زنگ زدم برنداشت اخرش برداشت خیلی سردوخشک گفت فوتبال میبینم بعدم گوشیشو خاموش کرد که زنمگو نبینه

صبح بهش زنگ زدم نفرین کردم گفتم ایشالا توراه بری زیر ۱۸ چرخ مشکیتو بپوشم  چون خیلی حرصم میده بعد 

دلم نیومده چون رانتده خودشه پیام دادم گفتم رسیدی لگو مقصر کیه؟

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کو

اصلا خوندی؟؟؟ بالارو اصل قضزه اونجاس

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽

جوانه متأسفانه من یه حقیقتی رو باید بهت بگم با توجه به تاپیکایی که ازت میبینم و تعریفات. با کارایی که میکنی زندگیت خیلی زود خراب میشه. یا اونقدر سرد میشه که هیچی دیگه گرمش نمیکنه. مثل دختر بچه های نوجوون لج کن تو رابطه ببینم به کجا میرسی.مثل کسایی که محبت طلب میکنن دعوا میکنن تا بهشون توجه بشه. دلم لرزید خوندم به شوهر دو ماهت گفتی خبر مرگت بیاد. خیلی بد گفتی خیلی وای که از دستش میدی به زودی

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2740

دوست داره ولی راضی نشو کاری که میخواد

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

هانومو متنو بخونیدد 

چون رابطه خارج از عرف میخواست دعوانون شد

گفت اونو میخوام توم گقتی نه تموم شد رفت یگ قهرم میکنه بزار بکنه مثل بچه ای ک با قهر ب خواستش میرسه چ مدلشه

بزار قهر بمونه نفرینت خیلی بد بود عشق من این حرفو ب من بزنه تو صورتش دیگ نگاهم نمیکنم

دلت میاد نفرین کنی؟ 

چه چیزا ک آدم نمیبینه تو سایت 

میگفتی نمیخوام انجام بدم اونم قهر می‌کرد بعد ۳ روز میومد منت کشی 

چن سالشه شوهرت؟

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2706