2737
2734
عنوان

بحث من با مهد کودک پسرم

647 بازدید | 42 پست

پسر من سه سال و نیمه هستش و کم حرف میزنه

دیروز ساعت 4 رفتم دنبالش

تو راه برگشت به خونه بود که بین راه  متوجه شدم رو دستش علامت گاز گرفتگی

اونم چند تا

سریع برگشتم مهد

و گفتم این چیه

هی الکی گفتن اروم باش ولی خدا این بچه رو بعد 5 سال بمن داده ، منم میگفتم هر دفعه من میگم بچه هستن حالا افتاده ایراد نداره ولی این گاز گرفتی 5 تاس حتی اگه دو تا بچه دعواشون شده مربی بالا سرشون نبود که جداشون کنه مگه 

بهم گفتم فیلم چک میکنن

بنظرتون امروز برم پیگیر فیلم باشم ؟

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

حتما برو

ممکنه از گاز مریضی منتقل بشه دور از جونش

دهن پر میکروبه

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

پیگیر شو ولی خیلی حساسیت نشون نده. البته می دونم برای یه مادر خیلی سخته همیچین چیزیو ببینه. پسر بچه ها از این کارها زیاد می کنن. پسرت باید یاد بگیره بتونه تو جمع هم سن و سالاش از خودش دفاع کنه

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)
بگو ده تا بچه، چه فرقی داره، به عنوان مادر باید رسیدگی کنی

رفتم گفتم .. ولی امروز دوباره برم بگم فیلمو در بیارین چون گفتن فردا در میاریم فیلم رو

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

برو حتما 

مربی پول میگیره مراقب باشه نکه بچه ها همو جر بدن

اونم گاز گرفتی اولی رو مربی نفهمیده دومی وسومی بالاخره بچه گریه کرده 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2706