2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی 😍❤️

من جدیدا یه عطر هدیه گرفتم به اسم گلاماروس 

هر جا میرم تو تاکسی یا مغازه ها ازم میپرسن اسمشو ملایمه بوش تند نیس 

گلاماروس با شیشه مشکی عشقه عشق😍الان ناراحتم داره تموم میشه

2731
کدومش اگه بگیرم اطرافیان بگن چقد بوی عطرت خوبه؟😂 من خودم گلاماروس دارم هییییلی خفنه همه میپرسن ازم ...

اینوسنس 🤤🤤🤤

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2740
تند نیس بوش؟ من ملایم و سرد دوس دارم زیاد عطرباز نیستم 

ن دقیقا اون چیزیه ک میخوای

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
تند نیس بوش؟ من ملایم و سرد دوس دارم زیاد عطرباز نیستم 

الان دی جی کالا رو دیدم داشت،۵۵۰تومن 

بزن ادکلن  رصاصی اینوسنس

الان دی جی کالا رو دیدم داشت،۵۵۰تومن  بزن ادکلن  رصاصی اینوسنس

اره منم الان دیدم همسن حدودا بود 

مرسی عشقم راهنماییم کردی

شما هم گلاماروس با شیشه مشکی بگیر بالای پنجاه نفر اسمشو ازم پرسیدن

اره منم الان دیدم همسن حدودا بود  مرسی عشقم راهنماییم کردی شما هم گلاماروس با شیشه مشکی بگیر ...

ممنونم😍

یه عطر بود شکل شیشه ود کا بود با همین اسم   وااای عالي بود   از کجا میشه پیدا کنم دوباره   یکی  joop اگه اشتباه نگم  من هم عطر دوست دارم‌ ولی اسامی یادم میرهخخ

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2706