2733
2739
عنوان

بنظر شما الکی حساس شدم؟

80 بازدید | 13 پست

شوهرم قرار بود ما رو ببره مسافرت. بعد ماه رمضون بعد هی بهونه اورد ک یکی از همکارام رفته مرخصی بعد اون اومد ی بهونه دیگه بعد باز گفت یکی دیگه رفته ماموریت باز اونم اومد میگه کار دارم یک هفته دیگه.  مشکل مالی نداره.  کارشم دولتی نیست و دست خودشه.  حس میکنم نمیخواد مدت طولانی با ما باشه و دوس داره سر کار باشه.  بنظرتوت حق دارم مشکوک بشم؟ قبلا ی موردی پیش اومد ک در واقع سوتفاهم بود و طرف میخواست اذیت کنه تو سفر دو سال پیش زنگ میززد ب شوهرم و شوهرم چون از من میترسید نزاشت بفهمم بعد سفر لو رفت.  حالا الان یاد اون موقع افتادم و مشکوک شدم

پسرم دنیامه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شاید حوصله مسافرت نداره شاید حالشو نداره دلیل بر این نیست که مشکوک باشه یا نخواد با شما جایی بره

من به شخصه اگه نخوام جایی برم یکی اصرار کنه عصبی میشم

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2731

طفلی اون سفر کوفت و زهر مارش شده و  تا اسم سفر میاد، پشتش میلرزا

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
2738
اول ک گفت کار داررم نمیتونم الان ول کنم برم مسافرت بعد ک من گفتم انگار دوس نداری بری گفت اره اصلا ...

شاید ی مشکلی داره 

ولی بعیدم نیس 

اپل کار که میکنی اینه که الکی جر و بحث‌رته ننداز که اگرم خدایی نکرده چیزی بوده باشه نفهمه که تو فهمیدی سعی کن میونه تو باهاش بهتر کنی بیشتر بهش محبت کن و یکمم تو کاراش سرک بکش ببین چیز مشکوکی نمیبینی ولی اصلا این حسو بهش نده ک داری چکش میکنی 

مثلا انگار از رو محبت میپرسی بگو امروز سر کار چطور بود و یا اینکه این هفته چیکار کردی