2737
2739
عنوان

چی میشه آدم به این نقطه میرسه

115 بازدید | 22 پست

یمدته افسرده ام

مو هامو لایت کردم فک کردم روحیم خوب میشه نشد

میرم سفر خوب نمیشم

کار می‌کنم پول درمیارم باز همونم

موهامو رنگ نمیکنم میگم وای شلخته شد دو رنگه

میمونم خونه کتاب میخونم و اینا خوب نمیشم

حس خوبی ندارم انگار زندگیم دوستندارم

همسر ندارم از طرفی‌کسی به دلم نیست که بخام ازدواج کنم و برم زیر باز مسعولیت 

از طرفی شاید تنهام بی انگیزه شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم افسردم خیلی راه هارو هم امتحان کردم

به این نتیجه رسیدم تا پیش تراپیست نرم خوب نمیشم

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

ورزش کنید

قران بخونید

پادکست گوش بدید

برید مشاوره

با اطرافیان وقت بگذرانید

هنر یاد بگیرید

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2740

همه این کارهایی ک کردی تا زمانی با خودت روبرو نشی بی فایده هستن اینکه مدیتیشن کن نمی دونم برو شنا این ها زمانی جوابگو هست که شما با خودت روبرو شده باشی ن از خودت به سمت اینکارها فرار کنی قطعا توصیه همه ما مراجعه به یک روانشناس زبده است

گلم قبلا رفتم تاثیر‌ نداشت منم بی انگیزه شد م

یه تراپیست خوب میتونه کمک کننده باشه

ولی اگر اینم نتونست حل کنه باید بریم پیش روانپزشک

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
ورزش کنید قران بخونید پادکست گوش بدید برید مشاوره با اطرافیان وقت بگذرانید هنر یاد بگیرید

من کلا شغلم نصفش هنره

بیرون میرم و خیلی جلسات مفید

اما انگار این دل چیزی میخاد که من نمی‌دونم اون چیه 

مشاوره فقط یسری حرف از رو کتاب میزمه من چیزی در درونم گم شده نمی‌دونم چیه

دقیقا منم،همیشه به مامانم میگم من احساس گم شدگی میکنم و به هیچ جا و هیچکس حس تعلق ندارم

خودمو گم کردم 

نمیدونم منظورم رو میفهمی یا نه

2706