2733
2734
عنوان

رگ خواب همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 42 پست
اما مردی که گربه صفت باشه هر کاریم بکنی بی فایدست مردی ک مثل شوهر خواهر خودم مرد باشه بدون رگ خواب ا ...

شاید خواهر شما بدون اینکه خودشم بدونه نیاز شوهرشو ارضا میکنه و در ضمن همسر شما و همسر خواهرت نیازش متفاوته 

شاید همسر شما نیاز به قدرت زیادی داره یا عشق یا ...

اون کتاب حتما مطالعه کن 

زندگیتو با دیگران مقایسه نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بذار من یه راه ساده تر بگم برای رگ خواب  کافیه دفت کنی ببینی بیشتر صحبتهای یه فرد درباره چه مو ...

مردی که از دوستاش حرف میزنه وابسته هست رگش خوابش  چیه بعد خانمش چکار کنه در این مورد

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)
عالی بودعزیزم ودقیق چون همسرمنم همینه بیشترموفق شدی بهم بگوراستی همسرمن خردادیه

کتاب بخون دوره شرکت کن من از ۱۶ سالگی تا الان که ۲۴ ساله دارم انجام میدم 

ما یکبار به دنیا میایم‌حقمونه رابطه عالی داشته باشیم 

ما ارزشمندیم و باید همسر یا اطرافیانمون درست باهامون رفتار کن 

مردی که از دوستاش حرف میزنه وابسته هست رگش خوابش  چیه بعد خانمش چکار کنه در این مورد

کار شما راحت تره عزیزم 

اول اون نیاز ها رو مطالعه کن که بتونی ریشه حرفا و رفتارهاتو پیدا کنی 

و بعد موقعی که همسرت داره از دوستاش میگه با تمام حواست گوش کن حتی شده سوالی برات پیش اومد با سیاست همراهیش کن و ازش بپرس 

و بعد برو تو اتاقت حرفاشو بررسی کن 

ببین کدوما رو میتونی درون خودت بوجود بیاری که بشی جایگزین دوستاش . دوستاش دارن چیکار میکنن و...

2740

انقدر که ما خانما صبح تا شب خودمونو هلاک میکنیم رگ خواب اقایون پیدا کنیم و اقایون چی دوست دارن انجام بدیم و چی دوست ندارن انجام ندیم و... 

خب یبارم اقایون تلاش کنن اینکارارو برای ما خانما انجام بدن 

چرا فقط ما 

همش که نمیشه شعبون یبارم رمضون 

کتاب بخون دوره شرکت کن من از ۱۶ سالگی تا الان که ۲۴ ساله دارم انجام میدم  ما یکبار به دنیا میا ...

بااحترام به نظر شما اسی جان 

ولی من اصلاااااا این حرفی که میگی ما یکبار بدنیا میایمو قبول ندارم هرگز

بله جسم ما یکبار توی این دوره و این خاک و این سیاره بدنیا میاد ولی روح ما که از بین نمیره 

شوهرم من ازم دوری میکنه باهام حرف نمیزنه  من همش پیگیرم به زور  به حرف زدن وادارش میکنم یع ...

خب عزیزم شما خودتو بزار جای اون دوست داری یکی همش بهت گیر بده به پر وپات بپیچه سوال پیچت کنه یا بزور به حرفت بیاره ! خب معلومه نه حالمون ازون شخص بهم میخوره یا عصبانی میشیم سرش داد میزنیم یا....

شما برای مدتی رهاش کن سمتش نرو شما.

فقط تمرکزتو روی خودت بزار هدف و برنامه و تفریح و بگو و بخند و .... کلا انرژی مثبت 

وقتی هم اومد سمتت فقط و فقط انرژی مثبت باش طرفداریشو کن پایه تمام کارهاش باش همراهیش کن همدلی کن و.... 

بخدا اون خصوصیات بدشم کم کم دریت میشه 

فقط استمرار داشته باش ممکنه با یبار انجام به نتیجه نرسی 

انقدر که ما خانما صبح تا شب خودمونو هلاک میکنیم رگ خواب اقایون پیدا کنیم و اقایون چی دوست دارن انجام ...

من ب مشاور گفتم همسرم محبت و توجه نمیکنه گفت تو بهش غیرمستقیم یگو

مثلا بگو فلان روز جلو خانوادت ب من گفتی عزیزم یا برام چای آوردی چقدر من جلو جاریم یا خانوادت سرافراز شدم ک همچین مردی دارم ک انقدر دوستم،داره یا ممنون ک اون روز سر سفره اول واسه من برنج ریختی 

بخدا مردها اصلا تو این وادی ها نیستن دوز از جون خیلی خنگن تو این مسائل ما زنها باید با درایت اونهارا بکشیم طرف خودمون

2706