2737
2739
عنوان

رگ خواب همسر

668 بازدید | 42 پست

اول بگم این کاملا علمی هست نه خاله زنکی 

واسه این من خودم حدود ۲ میلیون دوره خریدم تا یاد گرفتم 

ما ۵ تا نیاز داریم 

نیاز به بقا 

نیاز به تفریح 

نیاز به عشق 

نیاز به قدرت 

نیاز به آزادی 

همه آدما تمام این نیازهارو دارن ولی بعضیاشون نیاز شدیدتر هستن که از قبل تولد ایجاد شدن و قابل تغییر نیستن و باید ارضا بشن 

این میشه رگ خواب یکنفر 

برای توضیحاتش میتونید هرکدوم سرچ کنید که ببینید همسر شما کدومه و نیازشو ارضا کنید 

با رفتارتون یا حرف زدنتون یا ....

یا کتاب تئوری انتخاب با ترجمه علی صاحبی کاملا توضیح داده 

بذار من یه راه ساده تر بگم برای رگ خواب 

کافیه دفت کنی ببینی بیشتر صحبتهای یه فرد درباره چه موضوعیه اون میشه رگ‌خوابش

هیچوقت فکر نمیکردم به سن یا موقعیتی برسم که حوصله بحث نداشته باشم هرچی میخوای در مورد من فکر کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ای کاش یکی به رگ خواب ما زنا اهمیت میداد

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
برای همسرشمانیازبه تفریح بودکه همش توگوشی بود؟

نه نیاز به آزادی 

همسر من سرکار میومد برای اینکه خستگیش در بره و ازاد باشه بدون هیچ تنشی برای خودش باشه میرفت توی گوشی 

من رهاش کردم که ازاد باشه و دیگه نه غر زدم و نه رفتم کنارش گذاشتم خودش بیاد سمتم 

حالا چجوری بیاد سمتم خب وقتی من یه ادم افسرده و نالان و غرغرو و .... باشم خب معلومه هیچوقت نمیاد سمتم

پس روی رفتارهام کار کردم 

مثلا وقتی میاد سمتم فقط بگو و بخند حتی سرچیزای مسخره طرفداریشو کردن همدلی کرون رفیق بودن پایه بودن و کلا انررژی مثبتش باشم 

الانم چون نیاز به ازادی داره میره سمت گوشی ولی سمت منم میاد چون منم شدم یکی که خستگیش باهاش در بره نه با غرغر کردن و.... یه خستگی بشم روی خستگی های دیگش

2740
ای کاش یکی به رگ خواب ما زنا اهمیت میداد

بخدا مردا خیلی ساده و بچن و دارن از ما زنا کپی میکنن 

هرکاری و هررفتاری دارن ازمون تقلید میکنن 

فقط رازش اینه تمرکزمون روی خودمون باشه نه اینکه اونو تحت تاثیر قرار بدیم یا یاد بگیره 

باید استمرار داشت کم کم اونم همپای ما میشه

نه نیاز به آزادی  همسر من سرکار میومد برای اینکه خستگیش در بره و ازاد باشه بدون هیچ تنشی برای ...

اما مردی که گربه صفت باشه هر کاریم بکنی بی فایدست مردی ک مثل شوهر خواهر خودم مرد باشه بدون رگ خواب انسان هست و دل ب زندگی میده امثال شوهر من ک گربه صفتدهست هرکاری هم بکنی گازشو میگیره

یعنی شوهر خیانتکار نیاز به آزادی بیشتر داره و تشویقشم کنیم؟ 

خب چرا داره خیانت میکنه ؟ کدوم نیازش داره ارضا نمیشه از سمت شما که تمایل به خیانت پیدا کرده ؟!

شما حتمااا اون کتاب مطالعه کن برای شما واجبه خیلی

بخدا مردا خیلی ساده و بچن و دارن از ما زنا کپی میکنن  هرکاری و هررفتاری دارن ازمون تقلید میکنن ...

افرین دقیقا همینه.کاش خانم منم یکم سیاست داشت الان ازهم جدانمیشدیم.خانما خیلی تاثیرشون تو زندگی بیشتره تاآقایون

2706