2737
2739
عنوان

من درست میگم یاشوهرم

288 بازدید | 21 پست

مایه خونه داریم که توساختمون فقط ۲ تا واحد هستیم واون یکی همسایه هم خدایی اذیت ازاری واسه مانداره ولی خودم وبچه هام عاشق خونه ویلایی هستیم

حالا به خونه وزمین دیگه هم داریم 

به شوهرم میگم خونه ای که توش ساکنیم واون یکی خونه وزمینو بفروشیم بریم ویلایی بگیریم ویلایی هم بازپولمون به خونه ای میرسه که سال ساختش بالاباشه

ولی شوهرم میگه نه همینجا خوبه اونا هم بزاریم باشه واسه اینده بچه ها

به نظرتون وقتی ازفردای خودمون خبرنداریم که چی میشه من درست میگم یاشوهرم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با این سه تا ملک و زمین فقط یه ویلایی میتونی بخری؟ مگه همون شهر نمیخری؟

خدایمهربونم 💖 مواظب تو دلیم باش خدایا شکررررررت💋خدا جونم مصلحتت با خواسته من یکی باشه الهی آمین🙏❤️
2740

خودتونو فدای بچه هاتون نکنید 

شما تا یه سنی وظیفه دارید تامینشون کنبد 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

من نظرم با ویلاییه

نهایت پول جمع میکنید بازسازی میکنید

و برای اینده بچه ها ۲۰ ۳۰ سال بعد میتونید همین خونه ای ک ویلاییه رو بفروشید و بین بچه هاتون تقسیم کنید

چیزیو از دست نمیدین،عوض در ارامش ک خوشی زنوگی میکنید

خونه اپارتمانی اذیت کنندس واقعا

من نظرم با ویلاییه نهایت پول جمع میکنید بازسازی میکنید و برای اینده بچه ها ۲۰ ۳۰ سال بعد میتونید ه ...

واقعا بده اپارتمانی؟ماقرارداد خونمون داره تموم میشه اطرافمون اپارتمانی قیمت مناسب اجاره میدن پولمون ب ویلایی نمیرسه ینی اپارتمانی نگیریم؟

2706