2733
2739
عنوان

باااااورم نمیشه ااااابروی خودمو بردم پیش جاریم و بقیه

| مشاهده متن کامل بحث + 4017 بازدید | 122 پست
بهش بگو من غذا رو برای بچه ها کشیدم و فک کردم چون کنار منه غذای دخترمه.......گفتم دستمالی نکنه برکت ...

اخه میدونستم مال ی ادم‌بزرگه چون مال بچه ها رو کم‌میزارن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرمن کار جاریتون خیلییییییییی زشت تر بوده که به خاطر یه تیکه گوشت میخواسته آبرو ببره

شماهم بیخیال باش نوش جونت هرچی خوردی

اما ازاین به بعد همون موقع بلند و با اعتماد به نفس جواب بده

2731

آبرویی که نرفته عزیز من

اون بشقاب که اسم ننوشته بوده روش ،زبون که داشت ،رو هم همین طور ،میتونست بره بگه یه کم دیگه بزارن سرش

تازه کار اون زشت تر بوده که 

باید بزرگواری میکرد و ندید می گرفت

من خیلی مجلس ها بوده که شنیدم غذا کم اومده ،مثلاسری اول مهمان ها دو تا کباب داشتن ،بعدی ها یک کباب

چون مجالس شادی معمولا بعضی ها با دوستانش شون می رن

بزن به خنده و شوخی بهش

بگو دقیقا همون ظرفی که من یه کم گوشت اضافه برای بچه م برداشته بودم افتاد به تو 

ببین نمیدونست ک برا کیه  خودش داره میگ  بازم برداره جاریش ندیدس ک جار میزنه حالا خورده دی ...

حتی اگه ندونه مهم اینکه اون بشقاب سهم کسی دیگه بوده چ فرقی میکنه سهم جاری بشه یا خواهر شوهر یا برادرشوهر یا هر کسی دیگه  بعد حالا خورده رو برا بچه ای ک متوجه نمیشه میگن، میگن بچس دیگه خورده ن ایشون 

2740
ببین نمیدونست ک برا کیه  خودش داره میگ  بازم برداره جاریش ندیدس ک جار میزنه حالا خورده دی ...

مال هرکی بوده بالخره سهم یه نفری بوده دیگه . غذا انگار به تعداد بوده . چون طرف دیر اومده که نمیشه برداشت . هرچند حالا کار جاری هم نپسندیدم

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2706