2737
2739
عنوان

میگن دعام گاها گیراس😍💕🌸 بیاین براتون توحید بخونم🌼🌷

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 67 پست

سلام لطفا واسه منم دعا کن اونی که دوسش دارم برگرده همه چی خراب شده دعا کن پدر و مادرش دوباره راضی شن برگرده 😭😭😭😭😭😭 تو رو خدا از ته دلت برام دعا کن منم الان میزم حرم دعا میکنم واست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من لطفا 

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731
برای بیش فعالی پسرم

ان شالله بهتر بشن عزیزدلم

خانم فاطمه زهرا خودشون شفاعت گری کنن برا نیت تون

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)
منم لطفا از ته دلت دعا کن  انشاالله به هرچی میخوای برسی  اللهم صلی علی محمد وال مح ...

خوندم 

🥰😘🥰

الهی به هرچی میخوای برسی خوشبخت شی عاقبت بخیر شی

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)
میشه واسه پسرم دعا کنی اسمش امیرحسینه

ان شالله

به هرچی میخواد برسه

خدا هرگز دستشو ول نکنه.. عاقبت بخیر شه الهی امین

سلام لطفا واسه منم دعا کن اونی که دوسش دارم برگرده همه چی خراب شده دعا کن پدر و مادرش دوباره راضی شن ...

لطفامیری حرم دعاکن ماهم خونه دارشیم رویام 

برات ایت الکرسی میخونم حاجتت براورده شه

لطفاواسه خونه دارشدنمون یه صلوات بفرستین خداخیرتون بده
2738
سلام لطفا واسه منم دعا کن اونی که دوسش دارم برگرده همه چی خراب شده دعا کن پدر و مادرش دوباره راضی شن ...

سلام عزیزدلم چشم حتما قربونت برم

الهی برسی برات سوره ضحی میخونم ۱۱ بار مجربه خیلی

2706