2733
2734

پیاز را به صورت نگینی خرد می کنیم و به همراه کمی روغن داخل یک تابه مناسب تفت می دهیم تا پیاز سبک شود، سپس مقداری زردچوبه و فلفل سیاه اضافه می کنیم.

این صفحه در اختیار دو نفره صاحب اصلی یک ماما هستن منم دخترخالشون هستم 

مرغ هارو هم مکعب مکعب بکنید و سرخ کنید اگه بو میداد یه حبه سیر بریزید با برگ بو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شام دیشبمون البته مرغ هم داشت

صدایت میکنم اما                                                                 جوابت را نمیخواهم                                                              که در هر پاسخت                                                                  یک مثنوی کم میشود از من                        

ب گوجه فرنگی را اضافه می کنیم و چند دقیقه تفت می دهیم تا رنگ رب گوجه فرنگی باز شود، سپس ۱ فنجان آب جوش اضافه می کنیم و درب تابه را می گذاریم تا مرغ ها  بپزد و آب درون تابه کشیده شود.

2731

در این مرحله برنج را که از قبل خیسانده ایم به قابلمه اضافه می کنیم و اجازه می دهیم پخت اولیه برنج انجام شود. حدود ۷ تا ۱۰ دقیقه بعد زمانی که دانه های برنج کاملا نرم شدند و مغزشان گیر داشت برنج را آبکشی می کنیم.

حالا قابلمه ای که برای پخت بادمجان پلو در نظر گرفته ایم را روی حرارت ملایم قرار می دهیم، سپس ۲ قاشق غذاخوری روغن مایع اضافه می کنیم. برای ته دیگ به سلیقه خود از سیب زمینی ورقه ای یا نان لواش یا هرچیزی که دوست دارید ولی پیشنهاد میکنم از سیب زمینی  استفاده کنید  روی ته دیگ را با برنج ساده پر می کنیم، سپس یک لایه مرغ  و بادمجان سرخ شده روی برنج می ریزیم. در ادامه به همین ترتیب مواد را به صورت لایه ای داخل قابلمه می ریزیم. در لایه آخر باید از برنج ساده استفاده کنیم و میتونیم روش زیره هم بریزیم یا دارچین حالا درب قابلمه را می گذاریم و اجازه می دهیم به مدت ۴۵ دقیقه تا یک ساعت دم بکشد. در ۱۵ دقیقه پایانی پخت برنج زعفران دم کرده  و کره را اضافه می کنیم.

🤣شما هم  مثل من تصمیم گرفتید بادمجونها رو   تموم  کنی من  پریروز   کشک با ...

خخخخ

حالا قابلمه ای که برای پخت بادمجان پلو در نظر گرفته ایم را روی حرارت ملایم قرار می دهیم، سپس ۲ قاشق ...

خوب میشه ؟

اینجا جای تبادل نظره نه تحمیل نظر رعایت فرمایید🙏درخواست دوستی قبول نمیکنم 😊میخام برای دخترم مادری باشم که مامانم برام نبود😔
2738
دلم بادمجون میخواد ولی باردارم، میگن تو بارداری خوب نیست 

وای کی گفته 

من با این تاپیک شدید هوس کردم اخه

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

سلام عزیزم

وقتت بخیر اول اینکه ممنون بابت دستور غذا

واقعا ماما هستی؟چندتا سوال دارم

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2706