2733
2734

این اقا با یه زن متاهل رابطه عاشقانه داشته .اما از طرفی ب اون خانم که میگفته بخاطرت خودمو میکشم 

گفته برو زندگیت درست کن ترمیمش کن ب شرایط عادت کن

تو برخورد با زن خودشم تا وقتی مدرکی نبوده پررو بوده محبتم نمی کرده 

تا دیده زنش میخواد ولش کنه و مدرک هم رو شده 

نه تنها ب زنش همه اموالش داده ب اندازه مهریه .بلکه میگه بعدا مهریه ت هم دوبل می دم ولی طلاقت نمی دم

و ب اصرار بچه دوم هم از خانمش میخواد و میگه پشیمونم

چرا ؟؟؟؟؟؟؟

مگه وقتی یه مرد زنش دوست نداره سعی نمی کنه از مهریه در بره یا لاقل مهریه بده طلاق بده

ب زن دومی گفته بخاطر مهریه نمی تونم

اما الان ب اندازه مهریه تو حسابشه 

تازه از زن خودش بچه زیاد هم میخواد .مگه نه وقتی ادم زنش دوست نداره بش خیانت می کنه نباید بچه بخواد 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
مگه وقتی یه مرد زنش دوست نداره سعی نمی کنه از مهریه در بره یا لاقل مهریه بده طلاق بده ب زن دومی ...

شما از کجا میدونی اون پول مال خودشه یا داستان نداره 

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش

مردا کلا موجودات عجیبی هستن 

در عین حال که ادعا دارن عاشقتن ممکنه خیانت هم بکنن 

ولی خب یقینا عاشق نیستن

عشق آدم رو متعهد می‌کنه و آدم عاشق ترس از دست دادن داره پس نمیره خیانت کنه

ایشون هم یا شخصیت وابسته دارن یا بخاطر آبرو و ...نگران هستن برای طلاق 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

دوستش داره

ولی مریض روانیه

شوهر من اولاش میگفت هر چی تو بگی و هرکار خواستی میکنم

و حاضر به طلاق نیست و بچه میخواد

حالا پرو شده و راحت میگه دلم میخواد بازم بچه میخواد و طلاق نه

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
شما از کجا میدونی اون پول مال خودشه یا داستان نداره 

داستان نداره درامد اقا بالاس

میتونه ومیتونسه مهر بده 

ب زنش میگه میخوام بات زندگی کنم!

رفتار دوگانه .اگه زن خودش میخواس چرا خیانت کرد پس

2740
مهر و داده فقط یه خونه و ماشین داشته داده ب زنش تعهد هم داده .و اظهار پشبمونی الان باز ب اندازه مهر ...

عجیب نیست اکثرا اینطوری میشن 

از رو ندونم کاری یا کنجکاوی این غلطو کرده الان پشیمونه 

مردا کلا موجودات عجیبی هستن  در عین حال که ادعا دارن عاشقتن ممکنه خیانت هم بکنن  ولی خب ...

اوکی برای ابرو 

ولی ‌بچه زیاد برا چیشه 

اگه زن دومی دوست داشت چرا مهر زن اولی نداد بره با اون طبق درخواست زنه .چرا ب زن دومی گف برو رابطه ت ترمیم کن 

شاید واقعا پشیمونه و میخواد زندگیشو حفظ کنه وگرنه دلیل دیگه ای نداره 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

بچه دوم رو برای این میخواد که رن رو پابندتر کنه زنش مجبور شه بمونه شگردی که شوهر من بکار میبره و با کلک حاملم میکرد، الانم برای بچه چهارم واسم پنجاه میلیون جایزه گذاشته بده که گفتم ببین دویست میلیونم بدی خبری از چهارمی نیست، درسته دیر عاقل شدم تو رختخواب ولی بالاخره عاقل شدم. 😐

2706