2733
2739
عنوان

شوهرم باهام قهر کرده

602 بازدید | 54 پست

دیروز که شب کار بود یه زنگ بهم نزد حالمو بپرسه امروزم داشت میرفت سرکار بدون اینکه اصلا نگام کنه و خدافظی کنه گذاشت رفت البته منم صبح بهش سلام ندادم گفتم فکر نکنه یادم رفته دیروز اصلا حالمو نپرسیده مقصر که من نیستم بیفتم دنبالش

تو پست قبل دلیل دعوامون هست الان با شناختی که از جفتمون دارم تو قهر کردن خدا میدونه کارمون به کجا میخواد بکشه جفتمون لجبازو حق به جانبیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدایی فقط بخاطر نپرسیدن حالت اینجور بهت فشار اومده؟؟؟؟

اگه جای من بودی چی امروز فردا زایمانمه تازه دیشب رفت مسافرت کاری حدود ۵شبی هم نیستش درسته ناراحتم اونم خیییییلی ولی خب بعضی از آقایون شعور ندارن بخاطر این بیشعوری که نباید کار به جای باریک بکشه

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
2738

دنیا همه هیچ چکار دنیا همه هیچ

ای....

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه

تو رو خدا با بچه بازی زندگیتونو خراب نکنید!

شما دو تا انسان بالغین بشینید حرف بزنید

و ترجیحا تا از این فازا در نیومدید لطفا لطفا لطفا بچه نیارید چون آسیب میبینه

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1852513_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂
خدایی فقط بخاطر نپرسیدن حالت اینجور بهت فشار اومده؟؟؟؟ اگه جای من بودی چی امروز فردا زایمانمه تازه ...

نه عزیزم تو تاپیک قبلیم نوشتم دلیل بی محلیاشو با خواهرم لجه خواهرم یه لباس ازم قرض خواست گفت بهش نده منم دادم اینم از اونروز باهام سرسنگین شده بهم گفت حرفمو گوش نکردی 

بابا بیخیال دنیا

یه پیامش بده

یه متن عاشقانه

یا مثلا بگو روز معلم مبارک اقایی

بعد اونم پیامت میده میگه من که معلم نیستم

تو هم بگو مثلا همین که بهم مهر و محبت یاد دادی پس یعنی معلمی یا مثلا یه کارهای خوبش

بیخیال بابا

2706