2737
2734

ی جعبه شیرینی خریدم شد ۵۰۰ تومن دادم دست معلم پسرم گفتم میره کلاس بین بچه ها تقسیم کنه مدیر اومد از دستش گرفت برد دفتر رفتم لیوان پسرمو بهش بدم دیدم باز کردن دارن میخورن نوشجونشون ولی چند تا جعبه شیرینی تودفتر بود اینهمه شیرینی رومیخان چکار کلا ۸ تا معلمن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب بهشون میگفتی برا کلاس گرفتم نه دفتر

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2738
انشالا قند میگیرن    وا ای کاش خودت میبردی تو کلاس میدادی به معلم. معمولا معلم ها میبرن خو ...

اخه گفتم طفلی ها بچه ها بخورن چند تا خانم دیگ هم اورده بودن همه روبرد دفتر اینهمه شیرینی چطور میخورن

خآک تو سرشون 

حداقل ب بچه میدادن کثافتا 

انقدر اعصاب خراب شد 

ی سیلی میخواد سر صبحی 

⁧⁧⁧ ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ر •️                  کاربری واسه یکی دیگه بود . الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دسته منه محض احتیاط گفتم 😁 اسمم هم سحر .        متاهل💍

دیگه اونها هم فکر می‌کنند برای آنها گرفتین، عقلشون نمیرسه، چقدر بدم میاد از این کادوی روز معلم، کلاس اول مامانم يه مجسمه برای معلمان خرید یردم براش، فرداش بهم گفت چرا شکسته بود، معلم عن اخلاق باید کوفت می‌گرفتیم براش ، ۴۰ سالمه هنوز اون قيافه اش یادم نرفته

2706