2737
2739
عنوان

فردا تولدمه🥰کادوی شوهرم دیشب بهم داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1064 بازدید | 59 پست
آدم ها نحوه ابراز محبتشون متفاوته همسر شما با رفتارشون نشون می دن که به نظرم خیلی هم خوبه سخت نگیر ...

😘😘چشم ممنون از نصیحتت

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
عزیزدلم الهی به حق جوادالائمه همین امسال یه آدم خیلی خوب و درست سر راهت قرار بگیره و سال بعد همین فص ...

ممنون انشاءالله. شما اونجا حتما واسم دعاکم

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیزدلم...من از اون آدم های خیلی مقید و خشک نیستم و یه سری چیزا خیلی برام قابل احترامه و دوسش ...

تو یک عدد فرشته هستی 

ایشالله خوشبختیت ابدی باشه ♥️

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2731

عزیزم پیشاپیش زیارتت قبول تولدتم مبارک میشه یادت موند برا منم دعا کنی این ماه باردار بشم؟؟؟

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)

هم تولدت مبارک هم زیارتت قبول 

با ارزوی بهترینا براتون❤

التماس دعا فراوان 🙏🏻

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘

تولدت مبارک انشالله ۱۲۰ سال کنار هم بخوشی زندگی کنین 

واقعا خیلی دوست دارم زنو شوهر اینجوری همو دوست دارن بفکر همن عشقتون پایدار گلم 

برا زندگی منم دعا میکنی لطفا 

کل مشکلام بکنار دخترم خوب بشه فقط 

اَللهُمَّ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَعَجِل فَرَجَهُم
2740
تو یک عدد فرشته هستی  ایشالله خوشبختیت ابدی باشه ♥️

عزیزدلمی😘

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
عزیزم پیشاپیش زیارتت قبول تولدتم مبارک میشه یادت موند برا منم دعا کنی این ماه باردار بشم؟؟؟

عزیزدلم حتما حتما من هرروز سر نمازم برای همه منتظرا دعا میکنم چون خودمم یکی از شمام🥲الهی این ماه جفتمون بچه هامونو از امام رضا هدیه بگیریم...

آخی عزیزم ماشالله به همسرتون...تولدتون هم مبارک باشه🥺خوش باشید همیشه ان شاءالله التماس دعا

عزیزمی محتاجم به دعا 

هم تولدت مبارک هم زیارتت قبول  با ارزوی بهترینا براتون❤ التماس دعا فراوان 🙏🏻

سلامت باشی ممنون

تولدت مبارک انشالله ۱۲۰ سال کنار هم بخوشی زندگی کنین  واقعا خیلی دوست دارم زنو شوهر اینجوری هم ...

عزیزم ممنون از حس خوبت 

الهی به حق جوادالائمه هرچه زودتر دخترت خوب بشه گره همه مشکلاتت به دست مهربان اقا امام زمان باز بشه 

برای سلامتی گل دخترت  صلوات فرستادم و حمد خوندم 

عزیزدلم حتما حتما من هرروز سر نمازم برای همه منتظرا دعا میکنم چون خودمم یکی از شمام🥲الهی این ماه جف ...

مرسیی انشالله امام رضا خودش یه نینی خوشگل و سالم به هر دوتامون بده

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)
عزیزم ممنون از حس خوبت  الهی به حق جوادالائمه هرچه زودتر دخترت خوب بشه گره همه مشکلاتت به دست ...

مررررسی گلم دستت درد نکنه

انشالله از خدا هرچی میخوای بهت بده🌹

اَللهُمَّ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَعَجِل فَرَجَهُم
2706