2737
2734
عنوان

قلب بچه تشکیل نشد 😭کمکم کنید خیلی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 30 پست
دقیقا، من سه تا سقط داشتم. دفعه دومی خودش با قرص و درد زیاد ، مرده دنیا اومد ولی بقایا موند. سه ماه ...

احتمالا داروی تقلبی بهتون داده بودن دکتر من اینارو بهم‌گفته 

اره دیده بودم سقط چجوریه ترسیدم ب دکترم گفتم از همون اول کورتاژم کن بعضی ها جفتشون بزرگه یا کامل در ...

جفت بچهی من ۳ سانته همش 😔😔 بیچاره رشد نکرده.خود جنین هم ۳ میلیمتر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چند هفته ای؟

۹ هفته.البته از هفته ششم دکتر گفت باید سقط کنی نرمال نیستی ولی بازم وایسادم چند تا دکتر دیگه ام رفتم.اما هیچی.حتی رشد هم دیگه نکرد جنین.متوقف شد

من کلا میرم بیمارستان، دو تاشون بزرگ بودن، گفتم مرده به دنیا اومدن. مشکل خونی هم دارم، کلا میترسم ا ...

عزیزمممم چقدر اذیت شدی الهی بگردم.نه من بچه با جفتش کلا ۳ سانت.

2738
دو تاش اخر ۱۷ هفته بودن. یکیش ده هفته. اونا که ۱۷ هفته بودن، آدم کامل بودن، کامل کامل فقط کوچولو، ...

وای خدا بهت صبر بده عزیزم خیلی بزرگ بودن شما حتما باید کورتاژ میشدی .الانم خدا روشکر کن بدنت سالمه و دیگه اون درد ها تموم‌شده .نمیدونی من چه استرسی دارم ۳ هفته اس ۴ کیلو لاغر شدم والا

وای خدا بهت صبر بده عزیزم خیلی بزرگ بودن شما حتما باید کورتاژ میشدی .الانم خدا روشکر کن بدنت سالمه و ...

ببین خدا دوستت داشته، تا بزرگ نشده ، تا بهش وابسته نشدی، داره سقط میشه.

مصلحت الهی بوده.

ان شالله خیلی زود جاش با بچه سالم پر میشه

2706