2733
2734
عنوان

روماتیسم کسی داشته توروخدا بیاید

88 بازدید | 13 پست

سلام من سی سالمه

مچ پاهام درد داره 

صبح که از خواب بیدار میشم به سختی اولش راه میرم تا اوکی میشه دیگه بعدش دیگه دردی نداره

امشب یهویی مچ پاهام تو خواب درد گرفت و قسمت رون هام یه کمی

ولی هیچ ورم و قرمزی ندارم

همش تو اینترنت برا مچ پا زده روماتیسم و آرتروز و‌اینا

نه کش اومده نه ضربه دیده

دوتا مچ پام یه اندازه درد دارن

عزیزم کفشه

منم همینم از کفشامه مشکل

هیچ پدر و مادری مقدس نیستن⛔یاد بگیریم ازشون بت نسازیم، یاد بگیریم خودمون قوی باشیم و ازشون کمک نخوایم.اگر مخالفتی با امضام‌ دارید لطفا ریپلی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ینی حتما باید ورم داشته باشه؟

مامان من اوایل که رماتیسم داشت و نمیدونست، یهو دستش میگرفت و نمیتونست به راحتی حرکت بده، بعد دوسال دکتر رفتن تشخیص دادن رماتیسمه

بعدش دوسال اره مفصل ورم میکنه

زودتر ازمایش کلی بده

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
2740
از استرس میترسم برم دکتر ولی باید برم

استرس نداره،صرفا با یه درد وگوکل نمسشه روناتیسم یا هر بیناری تشخیص داد،تو گوگل هرچی سرچ میکنی تهش دورزجونت به سرطان میزسه،

انشالا که خیره وچیزی نیست

استرس نداره،صرفا با یه درد وگوکل نمسشه روناتیسم یا هر بیناری تشخیص داد،تو گوگل هرچی سرچ میکنی تهش دو ...

وای روانی شدم هرچی سرچ میکنم تهش میرسه به روماتیسم

میرم حتما آزمایش

از همون اول مفصلاشون‌ورم داشت یا بعد از عود کردن بیماری ؟

اره اوایل زانوهاش ورم داشت

دکترا میگفتن اب اورده، باید ابش رو خارج کرد

بیست سال قبل روماتیسم تو ایران خیلی شناخته نبود

میگم دوسال دکترا تشخیص نمیدادن

بیماری خودایمنی هست، میگفتن کمبود کلسیم و ویتامین دی و کار با اب، اما به مرور  متوجه شدیم علت اولش  استرس و روزهای سخت زندگیه

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍