2733
2734
عنوان

تاپیک پربازدید درباره پزشک و پرستار

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 38 پست

اون تاپیک رو ندیدم ولی واسه خودم این اتفاق افتاد وقتی بچه ام دنیا اومد و دیدمش پشت جفت دستاش سوخته بود روز بعد که پزشک واسه معاینه اش اومد کلا تاول زده بود علت رو پرسیدیم گفتن دستگاه کوتر از دستشون افتاده رو دست بچه دستاش سوخته کسی هم مسئولیت این کار رو به عهده نگرفت 

خانم گاز یدونش کم بیاد کارشناس اتاق عمل رو پوستشو میکنن. اونوقت بچه بیوفته برای کسی مهم نباشه؟ من خو ...

برادر خودم تو اتاق عنل دارویه اشتباهی با دوز بالا بهش زدن ، دور از جونش داشت از بین میرفت ، قلبش مشکل دار شد ، یه هفته از ترس ایست قلبی خوابوندنش بخش مراقبت‌های ویژه، بعد مسیولشون هم ماست مالی کرد، یک سال نمی‌گذره همچین اتفاقی افتاده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من رفتم مهمانی یه پسر عقب افتاده داشت

راجب پسر داشتیم حرف میزدیم

زنه قسم خورد که من دیدم بچه از دست پرستار افتاده 

اما گردن نگرفتند

مرگ و میر ازاشتباهات پزشکی در رد های اول دلیل مرگ انسان است

تحقیق کن 

خب راست پیگه منم شنیدم.حتی بچه اییو بخاطر نداشتن مهارت دیر گرفته اکسیژن کم رسیده الان اون بچه مشکل دارا از نظر مغزط بزرگ شده.والا دستشون به هیجا بند نیست.

خواهرم کرونا داشت رفته بود بیمارستان فقط در حد سرم ولی حولش بود تنها بوده .سرمش تموم میشه میترسه بلد نیست قطع کنه .پرستار نشسته بوده تکون نمیخوردخ خواهر من گریه ترخدا بیا...خواهرمم انگار برعکس میبنده سرم رو خون برمیگرده و حالش بد میشه میگه خون میریزه رو زگین فشارش افتاده.پرستاره گفته این کار خودته منوه نباید سرمت و بکنم.....بچه کلی با اون حالش درد کشیده گریه کرده  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌..واقع انقدری پرستار بد دیدم من خوب ندیدم

خدا ازش نگذره

دخترمم یازده ماهش بود بلد نبودن رگ بگیرن چهل دقیقخ بچم دعوا میکردن وداد میزدن سرش تا رگ بگیرن سوراخش کرد جلادا منم از اتاق انداخته بودن بیرون ایشالا خدا نگذره ازشون

2731
این شخص مطمن باش الان از کار بیکار شده در حداقل ترین حالت ممکن. دیگه ککشون نگزه که خنده داره

این اتفاق برا یه خانوم دکتری تو شهر ما افتاد یعنی ببین دیگه ابرو براش نمونده حکمشم تا یه مدت فک کنم تعلیق بود ولی دوباره برگشته ولی نمیدونم کدوم مادری جرعت میکنه بره پیشش بیچاره اتفاق بوده ها با اون‌نوزاد که خصومت شخصی نداره بندازتش ولی خب مادرای باردار خیلی نگرانن 

برادر خودم تو اتاق عمل دارویه اشتباهی با دوز بالا بهش زدن ، دور از جونش داشت از بین میرفت ، قلبش مشکل دار شد ، یه هفته از ترس ایست قلبی خوابوندنش بخش مراقبت‌های ویژه، بعد مسیولشون هم ماست مالی کرد، یک سال نمی‌گذره همچین اتفاقی افتاده

درسته ولی کادردرمان پشت همو ول نمیکنن حتی اگه چنین اتفاقاییم بیفته طرف نمیاد بگه ارهههه همکار من زد ...

پرستار بچه بدنیا نمیاره. اون مامائه

ما همکارمون دارو اشتباه که هیچ، مدل تزریق بدون انفوزیون تزریق کرده، چند سال پیش که کادر درمان بیمه مسئولیت هم نداشت. چندین ساله کل حقوقش داره میره پای دیه. 

عزیزم یه مقدار خوش‌بینی هست مثل شما فکر کردن

اگه موضوع های این جوری رسانه ای بشه خوب بررسی میکنن 

وگرنه واقعا پزشک ها مصونيت دارن

بچه ی من سر زایمانم از دست رفت

به خاطر سهل‌انگاری پزشک و ماما

تازه خودمم داشتم میمردم 

اولا که گزارش ها رو به نفع خودشون مینویسن

مثلا اینکه دوساعت هر چی صداشون میزدم نیومدن ببینن من چمه

ولی تو برگه نوشته بودن هر یک ربع صدای قلب جنین چک شده!

اگه از طریق نظام پزشکی شکایت کنی که دیگه هیچ!یه جوری پشت همکاراشون وایمیسن که نگو

کالبد شکافی جنین  و تمام تست ها مثل آنژیو و اکوی قلب رو از من گرفتن که یه ایرادی پیدا کنن آخرش نوشتن دلیل فوت عدم رسیدگی و تشخیص درست کادر درمان

ولی چی شد،هیچی

این پزشکی که باعث فوت بچه ی من شد تو آخرین شاهکارش ۴ ماه پیش موقع سزارین یه کم از روده ی مادر رو برید و مادر فوت شد!

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

مکرد بعدی اینکه پدربزرگ خودم بزور بستری کردن هیچیش نبود که فقط ازمایش بگیرن.یکمم عفونت ریه داشت دارویی بهش زدن که ریش حساسیت نشون داد به اون دارو دکترش اومد گفت نباید میزدن این دارو رو ....سر یک هفته مرد بخاطر تزریق دارویی ‌که اشتباه بود

اون تاپیک رو ندیدم ولی واسه خودم این اتفاق افتاد وقتی بچه ام دنیا اومد و دیدمش پشت جفت دستاش سوخته ب ...

الهی عزیزم   

بشکنه دست شون الهی

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
لوازم مصرفی برا اونا ارزش شون بیشتر از جون مردمه شما هم اگه پرستاری ، از نوع خوباشی

وسیله رو برای این شمارش میکنن تو بدن بیمار جا نمونه. بخاطر جون مریضه نه وسیله

پرستار بچه بدنیا نمیاره. اون مامائه ما همکارمون دارو اشتباه که هیچ، مدل تزریق بدون انفوزیون تزریق ک ...

بالاخره تو اتاق عمل پرستار داریم

و اینکه اون حالا یه مورد بوده که گیر افتاده،خیلیا هستن که درگیر نمیشن و راحت خلاص میشن

شما خودت پرستاری من اگه صدبارم بگم و هزارتا مثالم بیارم باز میگی نه ما تو کارمون خطایی نیست و اگرم باشه پیگیری میشه و فلان و بیسار

پس کشش ندیم بهتره

بدرود.

عزیزم یه مقدار خوش‌بینی هست مثل شما فکر کردن اگه موضوع های این جوری رسانه ای بشه خوب بررسی میکنن&nb ...

وای یکی از اشناهامون ...متخصص زنانه رفته سزارین از کمر به پایین بیحسی انجام بده مریض اصرار کرده ترخدا منو بیهوش کن مریض هم مشکل دیابت بارداری داشته گفته نمیشه برات خطرناکه ولی اخر سر پزشک بحرفش کرده بیهوشش میکنخ اینم دیگه بهوش نمیاد.رفت کما  دوسال کما بود...بچش دو سال ندید.‌‌..بعدشم فوت کرد

دکتره هم  والا میره مطب میاد هیچکارشم نکردن

بالاخره تو اتاق عمل پرستار داریم و اینکه اون حالا یه مورد بوده که گیر افتاده،خیلیا هستن که درگیر نم ...

خطا هست. کسی نمیگه نیست. ولی اینکه میگن به راحتی میشه هر کاری کرد. و کسی کاری به کار شخص خاطی نداره اینطور نیست. 

بالاخره تو اتاق عمل پرستار داریم و اینکه اون حالا یه مورد بوده که گیر افتاده،خیلیا هستن که درگیر نم ...

دقیقا وقتی قبول ندارن به هیچ عنوان و میگن ما خطا نمیکنیم ...مشخصه وضعیت چجوره...جقدر معلوم نیست ادم بیخودی مرده

2706