2733
2734
عنوان

خوش باشی🤦‍♂️

139 بازدید | 15 پست

آخرین چیزی که از خانومم شنیدم این بود...خوش باشی

اینو شما چی معنا میکنید؟ ب نظرتون ته این حرفش چیه؟ یه روانشناسی کنیم ببینم میشه برشگردوند؟🤦‍♂️😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
با یه کلمه که نمیشه فهمید ،  چرا رفته؟

همینقدر میدونم واقعا خستش کردم سر یه موضوع. ولی اون مشکل حل شده. اونم همه وسایلشک جمع کرده رفته...حق طلاق هم داره ولی بعد یک ماه با وجود تهدید اقدامی نکرده. از همه جام بلاکم جواب خانوادمم نمیده😑🤦‍♂️ خلاصه اوضاه خیلی وخیمه. 

با همه اینا با یه شماره دیگه بهش پی ام دادم. اونم گفت نه...تو فرصت داشتیو این حرفا اخرشم گفت خوش باشی. 

الان ب شک افتادم این خوش باشی گفتنش یجور تیکه بود یا نمیدونم یه منظوری تو حرفش بود. ادما تو عصبانیت صادق میشن. خیلی خوب میشه روانشناسیشون کرد. میتونست هزارتا چیز دیگه بگه. ولی اخه چرا خوش باشی🤣🤦‍♂️ خدایی هنوز دیوونه نشدم. ولی ب نظرتون این خوش باشی نمیتونه اینجوری معنی بده ک بدون من بری زیر کامیون؟ یا چیزای دگ😐

همینقدر میدونم واقعا خستش کردم سر یه موضوع. ولی اون مشکل حل شده. اونم همه وسایلشک جمع کرده رفته...حق ...

اگه داستان خیانته قطعا جریان زیر  کامیون درسته ، 

اگه خیانت نیست  قطعا تلاش کنی برمیگرده 

بهتره اول رفتار تو رو روانشناسی کنیم ببینیم چ ... کردی

والا گردن من از مو باریک تره. همه حقو ب اون دادم. این اواخر درگیر یه موضوع بودم که خیییلی اذیت شد. البته خیلی ام باهام را اومد ولی دقیقا وقتی همه چی حل شد اومدم خونه دیدم رفته. خانواده ب شدت حمایتگری ام داره. اون بتی ام ک از خودم پیششون ساخته بودم کامل خراب شد. با همه اینا نا امید نیستم. امیدم ب خداست☺️

کوچکتربن حرکاتشو دترم مرکر میکنم ببینم از کی داشت تصمیم میگرفت؟! الان داشتم فکر میکردم دیدم اخرین چیزی ک گفت چی بود. واقعا شما چی دستگیرتون میشه؟  

2738
اگه داستان خیانته قطعا جریان زیر  کامیون درسته ،  اگه خیانت نیست  قطعا تلاش کنی برمی ...

ن شکر خدا این مسائل نیست. فقط میدونم خسته شده. سر این خسته شدنشم کلی ایراد دیگه سر هم کرده ولی هیچکدومش منطقی نیست. فقط ی چیز دیگه. کسی ک اینجوری خسته شده باشه بازهم برمیگرده؟😑

سلام داداش حالتون خوبه!؟ این کلمه هزاران معنی میتونه داشته باشی شما اگه براتون مقدوره میتونین سر بس ...

سلام ممنونم از محبتتون. 

همینقدر میدونم واقعا خستش کردم سر یه موضوع. ولی اون مشکل حل شده. اونم همه وسایلشک جمع کرده رفته...حق طلاق هم داره ولی بعد یک ماه با وجود تهدید اقدامی نکرده. از همه جام بلاکم جواب خانوادمم نمیده😑🤦‍♂️ خلاصه اوضاه خیلی وخیمه. 

با همه اینا با یه شماره دیگه بهش پی ام دادم. اونم گفت نه...تو فرصت داشتیو این حرفا اخرشم گفت خوش باشی. 

الان ب شک افتادم این خوش باشی گفتنش یجور تیکه بود یا نمیدونم یه منظوری تو حرفش بود. ادما تو عصبانیت صادق میشن. خیلی خوب میشه روانشناسیشون کرد. میتونست هزارتا چیز دیگه بگه. ولی اخه چرا خوش باشی🤣🤦‍♂️ خدایی هنوز دیوونه نشدم. ولی ب نظرتون از این خوش باشی منظورش چی بوده؟

میییگم😁 ینی هنوز یه احساسی باقی مونده ن؟؟ حالا میشه به فل نیک گرفت؟🤦‍♂️ 

والا من ک هروقت ب شوهرم میگم خوش باشی یعنی برو هر غلطی دلت میخاد بکن اصلا واسم مهم نیسی😂😂😂😂

حالا انشاالله ک منظور خانم شما این نباشه 😁

داداش اگه واقعا دوسش داری واسه ب دست آوردنش و واسه خوشبخت کردن همممممه کاری بکن

انشاالله ک ب زودی میایید و تاپیک برگشتش را میزنید

گودزیلا۱۴۰۲سابق 🫣 
سلام ممنونم از محبتتون.  همینقدر میدونم واقعا خستش کردم سر یه موضوع. ولی اون مشکل حل شده. اونم ...

من فکر میکنم با وجود اینکه ایشون حق طلاق دارن و اقدامی نکردن و فقط شما رو تهدید به طلاق کردن یعنی هنوز بهتون فرصت دادن یعنی هنوز دوستون دارن منتظرن شما یه قدم بردارید.

داداش اگه هنوزم دوسشون دارین شما برای آشتی جلو برید باهاشون حرف بزنید بزارید تمام حرف هاشون رو بهتون بگن.

2706