2733
2739
عنوان

بنظرتون مقصر منمممم؟؟؟؟؟

163 بازدید | 16 پست

همه میگن مقصر منم ولی... 

من ی رفیق دارم بعد ما بحثمون شد بحث اونجوریم نع ولی خب کم محلی میکنیم

سر اینکه این خانم در طول عید زنگ و پیام من نزد منم سراغی ازش نگرفتم

بعدش تعطیلی تموم شده امده میگه ک تو رفیق نیسی و اینا

کم محلی کردیم 

بعد امد پیشم گفتش قهر نباش فلان بیسار

بعدش من نمیدونم چم شد اخلاق ت. خمی گرف منو

با اینکه گفته بود قهر نباش بازم کم محلی کردم

بعدش چن روز پیش اتفاقی براش افتاد ک گریه کرد ولی من نرفتم پیشش ارومش کنم

میخاسم برما ولی بازم میگفتم ولش

الان ناراحتم

غرورم هم اجازه نمیده برم پیشش 

اصن برم پیشش چی بگم

شما جای من بودین چیکار میکردین؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تقصیر شماست

من جای دوستتون بودم حتی اگر پیشقدم هم می‌شدید هیچوقت دلم باهاتون صاف نمی شدید

وقتی خودتون اینقدر مغرور هستید چطور تونستید غرور دوستتون رو وقتی برای آشتی اومده بود بشکنید

سعی کنید ازش دلجویی کنید علاوه بر معذرت خواهی کادویی چیزی یا خوراکی که دوست داره عم بخرید از ته دل صحبت کنید و یاد گذشته کنید البته اگر دوستی براتون مهمه 

اگر براتون.مهم نیست و فقط عذاب وجدان دارید و انچنان مایل به ادامه دوستی نیستید یه معذرت خواهی ساده کنید

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2731
[QUOTE=337400466]از آدم های بی معرفت خوشم نمیاد [/QUOT یعنی من بیمعرفتم؟؟؟؟؟ 

آره خیلی دوستت بهت پیام داده ناراحت شده مجلس ندادی گریه کرده نرفتی پیشش عید زنگ زده تو یه زنگ بهش نزدی اگر بی معرفتی نیست پس چیه

؟ 

خب مشکل اینه نمیخوای قبول کنی مقصر شمایی!! دیروزم گفتم اگه میخوای همچنان این مدلی رفتار کنی و تو رفتارت تغییری ایجاد نکنی، این رابطه رو تموم کن..بیشترین لطف رو در حق اون دختر میکنی

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2738
بابا خب نمیدونم چی شد ی دفع اخلاق ت خمیمم گرففف

بالاخره یه جا باید از برق بکشیش

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
خب مگ اون پی داد؟؟  مگ زنگ من زد؟

طلبکاریا

تو همون پیامم ندادی عزیزم چه دختر خوبی بود واقعا که این همه دنیال رفاقتتتون گرفته من بودم کلا قیدتو میزدم آدم بی معرفت الانم تو گریه نیاد پیشت بعدا هم نمیاد 

خب مشکل اینه نمیخوای قبول کنی مقصر شمایی!! دیروزم گفتم اگه میخوای همچنان این مدلی رفتار کنی و تو رفت ...

خب اونم مقصر بوده

میدونم وقتی امد پیشم باید تمومش میکردم ولی اینجا مقصرم اوکی

ولی اونم ن پی داد ن زنگ زد

خب اونم مقصر بوده میدونم وقتی امد پیشم باید تمومش میکردم ولی اینجا مقصرم اوکی ولی اونم ن پی داد ن ...

خب پس به نظرم بیخیال شو ذهنتو آنقدر درگیر نکن یا دفعه بعد دیدیش باهاش معمولی حرف بزن یا کلا این دوستی رو تموم کن 

قبول کن که این دوستی برات ذره ای ام مهم نیست

تمومش کن :) همین..

نزار دو طرف از این بیشتر اسیب ببینید

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2706