2733
2739

اگه یه آدمی تا ۲۰ سالگیش بدبخت ترین موجود عالم باشه

تو یه خونه زندانی باشه

هیچ دوستی نداشته باشه

خانوادش بدترین رفتار ممکن رو تا الان باهاش داشتن و هیچکدوم از اعضای خانوادش دوستش ندارن و فقط بهش زخم زدن و زندانیش کردن و تحقیرش کردن و کتکش زدن..

افسردگی و وسواس فکری خیلی شدید داره

قرار باشه بعد از بیست سالگیش مستقل بشه و شغل خوب و تحصیلات خوب و اینها...

آیا این ادم با وجود چنین شرایطی هرگز میتونه زندگی عادی ای داشته باشه؟

ادمی ک اعتماد بنفس حرف زدن با بقال سر کوچه رو نداره حتی بلد نیست تنهایی از خیابون رد شه تو بیست سالگی آیا هرگز قراره اوضاع زندگیش درست بشه؟ اصلا درست بشه فایده ای هم داره؟

کاربری دست دو نفره.

مسیرها رو پیاده برو

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

عاره طرف چندین سال معتاد و کارتن خواب بوده و...بعد زندگیش از این رو به اون رو میشه

مشکلات تو رو که خیلی ها داشتن و دارن

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عاره طرف چندین سال معتاد و کارتن خواب بوده و...بعد زندگیش از این رو به اون رو میشه مشکلات تو رو که ...

اینکه ی برهه ای وسط زندگیت این شکلی بشه شاید قابل جبران باشه

اما اینکه ۲۰ سال اول زندگیت با این شرایط بگذره 

۲۰ سالی ک زمانی برای شناخت جهان پیرامونته...

کاربری دست دو نفره.

بله 

میشه 

فقط بجنب 

منم از تو بدتر بودم دیر جنبیدم الان ۳۱ سالمه تازه شروع کردم 

نگو نمیشه 

بگو باید بشه 

منم مثل تو فکر کردم ده دوازده سال عقب افتادم

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

آخه۲۰سال سن زیادی نیست

همه ۲۰ساله هامثل توهستن

برودانشگاه کل زندگیت متحول میشه

بعددنبال کارباش

اوووووفففففففف پول هم خودت رودیوونه میکنه هم خونواده ات رو

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2740
اگه بخای میتونی.حالا که میخای مستقل شی برو دکتر روانشناس. تا ب امید خدا کم کم همه چی درست میشه.

همون ک نمیتونم

هنوز ۱۹ سالمه

میخوام بدونم شدنیه؟

یا چند سالی هم باید صرف دکتر و روانشناس رفتن کنم و تا به خودم بیام قطار زندگیم به ایستگاه های پایانیش رسیده باشه

کاربری دست دو نفره.
نفهمیدم

اگه میخوای با مردم ارتباط بگیری و برات عادی بشن مجبوری باهاشون باشی و شروعش با پیاده روی هست

یک هفته امتحان کن

بعدش میبینی یه ادم دیگه شدی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
بله  میشه  فقط بجنب  منم از تو بدتر بودم دیر جنبیدم الان ۳۱ سالمه تازه شروع کردم&n ...

شمام تو سن من حتی یکبار هم تنهایی از خونه بیرون نرفته بودین؟

تو ۱۹ سالگی حق نداشتین موهای بالای لبتون یا حتی موهای دست و پاتون رو بزنید؟

تو این سن از یه پدر معتاد سر مسخره ترین چیزها کتک میخوردین؟

کاربری دست دو نفره.
آخه۲۰سال سن زیادی نیست همه ۲۰ساله هامثل توهستن برودانشگاه کل زندگیت متحول میشه بعددنبال کارباش ...

نه هیچ بیست ساله ای مثل من نیست

من هنوز اجازه ی برداشتن موهای بالای لبمو ندارم

حتی هنوز یک بار هم تنهایی از خونه بیرون نرفتم

کاربری دست دو نفره.
2706