2733
2739
عنوان

تاحالا شده از درد پریودی گریه کنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 73 پست
من اصلا درد ندارم فقط بی قرار میشم ک لباسم کثیف نشه واقعا درد دارید ؟ چطور دردیه ؟

نگو

چشم میخوری

منم نداشتم

ولی الان۲ساله پدرم درمیاد

منم شکمویم سردیجات میخورم😁😂🤣🤣

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم این یک چیز طبیعیه. این که به خاطر دردش گریه کردی اصلا خجالت نداره

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
فقط یکبار بقدری شدید بود میخواستم بمیرم اولا فکر میکردم کلیه امه من پریودی سختی ندارم الان یادم ان ...

منم دردام طوریه که حس میکنم دارن بهم چاقو میزنن

دستو پاهام یخ میشه و میلرزه و بالا میارم🙂💔 روزای اول از درد گریه میکنم همه میگن چقدر ناز میکنی پریودی که چیزی نیست

امضامو دیدی برای حاجتم دعا کن❤
2731

منم اینجوری بودم ولی وقتایی ک صبحانه میخوردم و از روش مسکن دردم کمتر بود گاها هم نبود

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

آره بعضی وقتا دردم انقد زیاد میشه انگار قلبم کنده میشه میاد دهنم

خیلی بده

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
2738
عزیزم این یک چیز طبیعیه. این که به خاطر دردش گریه کردی اصلا خجالت نداره

اخه فک میکنن خیلی ضعیفم 

خودشون درد ندارن موقع پریودی خیلی زندگیشون رو رواله تاحالا ندیدم اذیت شن . 

اما من هروقت میشم اون روزو باید از همه کارام بزنمو جایی نرم 

نگو چشم میخوری منم نداشتم ولی الان۲ساله پدرم درمیاد منم شکمویم سردیجات میخورم😁😂🤣🤣

😂😂😂دیر گفتی البته کم خونم خیلی 

بخاطر سردیجات هس و کم خونی ک اینقد درد داری 

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
اخه فک میکنن خیلی ضعیفم  خودشون درد ندارن موقع پریودی خیلی زندگیشون رو رواله تاحالا ندیدم اذیت ...

دردش شبیه چی هست

مث معده درد ؟

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
خجالت بابت چی چرابایدخجالت بکشی مگه گناهی کردی یه عمرطبیعیه امانبایدمیگفتی چی شده 🤗

وقتی هی میپرسیدن دیگه مجبور شدم بگم🙂البته دخترن همشون 

2706