2737
2734

دیروز سرکلاس انقدر دردم زیاد بود گریم گرفت 

همه فهمیدن مشکلم چیه

از دیروز تاحالا فکرم درگیره همش میگم الان چه فکری راجبم میکنن ابروم رفته 

امضامو دیدی برای حاجتم دعا کن❤

خوب طبیعیه اره یبار شده از دردش چجوری گریه میکردم که بیچاره شوهرم هی دنبالم بود من از درد شدید دور خونه تند تند راه میرفتم نگران نباشه همه این دوران رو میگذرونن

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با این چیزا آبروی آدم نمیره

سعی کن چیزای گرم بخوری از دردت کم میکنه

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
خوب طبیعیه اره یبار شده از دردش چجوری گریه میکردم که بیچاره شوهرم هی دنبالم بود من از درد شدید دور خ ...

اخه جلو جمع گریه کردم همه یه جوری نگام میکردن

قبلش هی میپرسیدن چت شده چرا حالت خوب نیست منم بهشون گفتم پریودم 

بنظرت خیلی ابروم رفته؟

امضامو دیدی برای حاجتم دعا کن❤
2740

من گریه نمیکردم از درد بیهوش میشدم 

کیست اندو داشتم عمل کردم خداروشکر بهتر شدم 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

فقط یکبار

بقدری شدید بود میخواستم بمیرم اولا فکر میکردم کلیه امه

من پریودی سختی ندارم الان یادم انداختی اون خاطره رو 

بیچاره کسایی که همیشه درد شدید دارن

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
کسی درکت کرد؟ ینفر دیروز بهم گفت چقدر لوسی مگه پریودی گریه داره

مامان خدا بیامرزم تند تند دم نوش میداد گرمم میکرد 😭

دردشون نکردن نمیدونن چیه فکر میکنن طرف ناز میکنه

من اصلا درد ندارم فقط بی قرار میشم ک لباسم کثیف نشه

واقعا درد دارید ؟ چطور دردیه ؟

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

طبیعیه

اگرشکم وکمرت دردمیکرد

حتماسردیجات خوردی

حالت سجده میرفتی آروم میشدی

سردیجات نخورقبل وحین پری

کمرت روبایه پارچه نرم ببندیاکمربندمخصوص بخرببند

۲روزقبل پری تاپایانش

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2706