2733
2739
عنوان

حالا نوبته منه که بپرسم 😂 چرا بیدارین ؟😂😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 65 پست
تواسترس یاافسردگی داری شب نخوابی روزبخوابی هم پوست زودخراب میشه پیرمیشی هم اینکه چاق وبدقواره میشی☹

مرسی از اهمیتی که دادی 💗

شعار من . باجاهیلین وارد بحث و جدل نشو یا سخن شما سر به اسمان خواهد رفت یا مثله انها خواهید شد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام صبح همگی به خیر

صبح شد بیدار شدم و نماز خوندم

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
چندسالته حق داری نخوابی عاشقی بکشی🤣😂

خیلی بامزه ای ازت خوشم اومد . 22 سالمه 

شعار من . باجاهیلین وارد بحث و جدل نشو یا سخن شما سر به اسمان خواهد رفت یا مثله انها خواهید شد 
2731
سلام صبح همگی به خیر صبح شد بیدار شدم و نماز خوندم

قبول باشه

از درد دندونم نمیتونم بخوابم 😢😢

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
2740
از درد دندونم نمیتونم بخوابم 😢😢

الان دیگه فکر کنم دندون پزشکی باز بشه پیش ما که اینجوریه باید صبح زود پاشی بری دکتر بانک نمیدونم فلان

دخترم تب داره پایین نمیاد از خستگی دارم میمیرم

خدا حفظش کنه اگه گوگولیه از طرف من یه لپی ازش بکش😂

خدا حفظش کنه اگه گوگولیه از طرف من یه لپی ازش بکش😂

ممنون  

انقد دارو دادم پاشویش کردم دیگه سمتش میرم جیغ میزنه

تلوزیون روشنه فک کن داره نقی میده

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
2706