2733
2734
عنوان

کلونازپام یا الپرازولام؟

102 بازدید | 14 پست

خیلی وقته شبا خوابم نمیبره هرکار میکنم نمیتونم بخوابم تا نهایت ۶-۷ خوابم ببره،گاهی فکر و خیال میکنم اما گاهی هم بدون هیچ فکر و خیالی اوضاعم همینه

یه مدت الپرازولام مینداختم اما زیاد روم اثر نمیکرد حالا شنیدم کلونازپام قوی تره،کسی تجربه داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلونازپام دیونت میکنه

ب هرکسی نمیسازه

من بیماری خواب داشتم دکتر نصفه داد بود

ابجیم اشتباه خورد بود صبح راه نمیتونست بره پاش پیج میخورد

برو شربت کدئین دار بگیر عوارضش کمتره

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
کلونازپام دیونت میکنه ب هرکسی نمیسازه من بیماری خواب داشتم دکتر نصفه داد بود ابجیم اشتباه خورد بو ...

ممنون عزیزم،اخه با الپرازولام خوابم نمیبرد فک نکنم با شربت کدئین خوابم ببره😔

2740
هیچی‌روم‌ اثر نداره داغونم واقعا از لحاظ خواب😔

نشخوار نداری؟ 

نمی تونی از به روان شناس کمک بگیری 

مادر من هم همین مشکل رو داره به خاطر قرص خواب الان خیلی بدنش عوارض نشون داده 

چیکار کنم پس😢

یک روز نخواب تا شب خوابت ببره ، برنامه خوابت بهم ریخته ، عصرها ورزش کن فعالیتی بکن که خستت کنه  ، این قرص ها بدترت میکنه 

نه دامیست ، نه زنجیر ... همه بسته چراییم؟
نشخوار نداری؟  نمی تونی از به روان شناس کمک بگیری  مادر من هم همین مشکل رو داره به خاطر ...

نه عزیزم ندارم،از وقتی مادربزرگم فوت شده این اتفاق برام افتاده همش استرس مامانمو دارم میگم نکنه زبونم لال مثل مادربزرگم مریض شه،تا چشمامو میبندم چیزای بد میاد جلو چشمم

نه عزیزم ندارم،از وقتی مادربزرگم فوت شده این اتفاق برام افتاده همش استرس مامانمو دارم میگم نکنه زبون ...

خوب همین نشخوار میشه دیگه 

ذهن مدام یه چیزی رو تکرار میکنه که آزارت میده 

روی مدیتیشن کار کن 

و مدام با خودت بگو من خدا نیستم 

منم یه مدت انگار تو ناخودآگاهم حس میکردم اگر نگران نباشم یه اتفاقی برای عزیزام میافته 

اولش برای پدر و مادرم بود بعد که بچه دار شدم شدیدترش برای بچه هام بود 

تا اینکه یه روز خسته شدم 

گفتم من که خدا نیستم من فقط باید از خدا بخوام برام نگهشون داره سالم با عمر طولانی دیگه بقیه اش دست من نیست ولش کن 

یه مدت رو مدیتیشنم این طوری کار کردم خوب شد 

خوب همین نشخوار میشه دیگه  ذهن مدام یه چیزی رو تکرار میکنه که آزارت میده  روی مدیتیشن کا ...

اهان نمیدونستم میشه نشخوار،کاش خوب شم خیلی اوضاعم بهم. ریخته هم فکرای بد میاد تو سرم جوری شده که چشمامو باز میکنم اول سریع به مامانم زنگ میزنم ببینم حالش چطوره یعنی کافیه یه بار جواب نده انقدر استرس میکشم و گریه میکنم و فکرای بد میکنم که خدا میدونه…

شباهم که اینطوری…

2706