2733
2739

الان یه کلیپ توی اینستا دیدم همه ( دخترایی که باهاشون مصاحبه کرده بود) ...

گزینه اولی رو انتخاب کردن ! 

تعداد رای : 38
نظرسنجی
پسر قد بلند معمولی
20
52%
پسر قد کوتاه پولدار
18
47%
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الکی   میگن.....ما   برای قدبلند  و خوش  استایل   ولی   وضعیت مالی  متوسط   هر   جا میریم   دختر   نمیدن

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2731

اسی میشه پیجشو بگی کلیپشو ببینم؟

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

چه دخترای نازی

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
2740

خب باید قدش از خودم بلند تر باشه

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
خودت چندی ؟  بر حسب تجربه حدس میزنم قدت بلند باشه

۱۶۷ ام

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌