2737
2739
عنوان

داستان کل زندگیم تورخدا بیاین حرف بزنیم حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 935 بازدید | 77 پست
چقد مهربونی ادمایی عین تو مامانای خوبی میشن نه عین مامان من ک داغ رو دلم گذاشت 

و متاسفانه اینجور ادما هیچوقت مادر نمیشن🥲

همسرم ناباروری داره... این بماند

ولی هیچوقت مثل مامانم ک پشتمو خالی کرد پشت بچمو خالی نمیکنم.. اینو تاابد بهش قول میدم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما برو اول سر کار. کار قبلیت نمی تونی برگردی؟

الان ی مجموعه دیگ میخاد باهام همکاری کنه چون میدونه ک کارامو بلدم چند تا از همکارام تعریفمو پیش صاحب کاره کردن امروز روژ مصاحبم بود این اشغال کتکم زد سر اینک فحش داد خانوادمو من داد کشیدم دیگ نبرد منو منم کارتم خالی بود نتونستم ماشین بگیرم برم 

و متاسفانه اینجور ادما هیچوقت مادر نمیشن🥲 همسرم ناباروری داره... این بماند ولی هیچوقت مثل مامانم ...

خدا ب ادمایی عین تو هر چی بخوان میده از ته قلبم دعا میکنم برات عزیرم خدا کنه ی روز ی دوقولو ناز تو شکمت داشته باشی 

2731
سن کم خیلی بده منم ۱۸ ازدواج کردم

من ۱۴ سالگی

چون مامانم ب بابام خیانت کرد

بابامم رفت زن گرفت ، منم بازنش سازش نداتشم 

شوهر کردم ، اونم شوهری که همه چی تموم بود کتک میزد فهاش بود ، بد دل بود و....‌ تا صبح از عیباش بگم تموم نمیشه

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
الان ی مجموعه دیگ میخاد باهام همکاری کنه چون میدونه ک کارامو بلدم چند تا از همکارام تعریفمو پیش صاحب ...

عیب نداره. یه پولی قرض بگیر برو مصاحبه رو انجام بده. عذر خواهی کن بگو مشکلی پیش اومد که نشد بری برای مصاحبه. 

فداتشم چشم عزیزم مرسی ک باهام همدلی و همدردی کردی 

🥲🫂

امیدوارم خبر های خوب رو همیشه منتشر کنی از خودت قشنگم

2738
نه نمیخام برگردم اصلن مدیرش روم چشم داره ازم درخواست بدی کرده منم درجا استعفا دادم 

🥲💔🩹

عیب نداره. یه پولی قرض بگیر برو مصاحبه رو انجام بده. عذر خواهی کن بگو مشکلی پیش اومد که نشد بری برای ...

دوتا دوست دارم دوست ک نه همکاری ک تو شرکت قبلی باهاشون خوب بودم بهشون امروز گفتم گفت پول نداریم بعدشم رفت و امد کل ی ماهم چی 

الان ی مجموعه دیگ میخاد باهام همکاری کنه چون میدونه ک کارامو بلدم چند تا از همکارام تعریفمو پیش صاحب ...

من سرکار نمیرم ، پول زیادی ندارم

شماره کارت بده همونو برات بزنم 🥲

درخواست دوستی بده

خدا ب ادمایی عین تو هر چی بخوان میده از ته قلبم دعا میکنم برات عزیرم خدا کنه ی روز ی دوقولو ناز تو ش ...

عزیز دلمی 🥹 🫀 

بازم خداروشکر الان پناهت شده 

اره الان خیلی خوب شده :)

برای توام روزای خوب میاد مطمئنم 

دوتا دوست دارم دوست ک نه همکاری ک تو شرکت قبلی باهاشون خوب بودم بهشون امروز گفتم گفت پول نداریم بعدش ...

مصاحبه رو قبول بشو قرارداد که ببندند با مدیرش صحبت کن که یه مقداری از حقوقتو بده برای رفت و آمد 

2706