2777
2789
عنوان

یا چی عجیب تعریف کنم شما نظر بدین

134 بازدید | 11 پست

ما یه گربه داشتیم این خیابونی بود گاهی می‌آمد جلو در اتاق ما عذا بهش میدادم اینم بشدت پرخاشگر بود اصلا نه دستی بود نه آروم که گاهی خودم ازش میترسیدم .هیچ وقت سمت مرنده های ما نمی‌رفت ولی یک روز یکی از مرغ عشق هامو گرفت و کشت و من گربه از خونه بیرون کردم و دیگه بهش عذا ندادم 

گذشت از این ماجرا من گربه دیگه ندیدم الان یکسال گذشته دیروز اتفاقی دیدم جلو در و مثل همیشه حالت پرخاشگری داشت دلم نیامد بی غذا ولش کنم یه عذا بهش دادم و خورد و رفت و دیگه پیداش نشد انگار با امدنش میخواست نشونه یه چیزی باشه 

اهان

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت فک میکنی مثلا نشونه ی چیه؟! 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇
خودت فک میکنی مثلا نشونه ی چیه؟! 

میدونستم که نمیپرسیدم .قبلا ۱سال با مرغ و جوجه ها بازی می‌کرد یکدفعه نمیدونم چه اتفاقی افتاد مرغ عشق مون دندون گرفت و کشت و بعد همون روز من مامانم چشمش یهویی مشکل دار شد کارش ب عمل رسید موتور ماشینمون سوخت همه چی بهم ریخت انگار و همیشه میگن حیوانات بلای جون انسان هان