2733
2739
عنوان

خیانت و جدایی

318 بازدید | 31 پست

بچه ها چجوری میشه

یکی که نخواستت و بی خداحافظی و حرف رفت

و میدونی ک خیانت کرده رو رها و فراموش کرد؟

تنها صداس که میماند،و امان از صدای تو،که ابدی شد در گوش من   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنها زمانی موفق میشی اون آدم سمی فراموش کنی

که خودتو دوست بداری...

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2731
فقط زمان نیازه  هیچ حرفی الان بهت اثر نمیزاره

۴ ماه گذشته 

پیگیر بودنم داره خودمو آزار میده

دردش ی هفته اول.

اون ی هفته بشین گریه بکن بعدش خودتو جمع کن درسته هنوز بفکرشی اما تو ظاهر دیگه نه 

سرتو مشغول کن میبینی دیکه کمرنگ شده برات

و خودت دیگو رفتنی میره چون منو نمیخاست

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی
2740
دردش ی هفته اول. اون ی هفته بشین گریه بکن بعدش خودتو جمع کن درسته هنوز بفکرشی اما تو ظاهر دیگه نه&n ...

۴ ماه گذشته

قشنگ تا ۴ ماه اوکی بودم

الان دارم واقعا اذیت میشم

تا الان امید داشتم میاد و نیومد

خالا من پیگیر شدم پیام و … اصلا خودمو نمیشناسم دیگ

پادکست کتاب زیاد گوش بده

سعی کن روی خودت کار کنی پیشرفت کنی بالاتر بری حتا فهمت

خیلی تاثیر میزاره روت.

بهشم فکر نکن بگو ب ی ورم

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی
لعنت بهشون نمیدونم طبیعیه یا نه ولی همش منتظرشم که پشیمون شه و برگرده

منم همینم

نرماله

برای من ک خیلی بدتر بود

کلا بازیچه بودم

و اینکه همشم رو به رو میشم باهاشون

چند سال پیش یکی منو گذاشت و رفت رفتم سراغش با منت برگردوندمش . الان فقط به خودم لعنت میفرستم که زندگمیو جوونیمو ارامشمو از بین بردم به خدا اگه از دخترم خیالم راحت بود خودکشی میکردم . دوستم زندگی یادم داد  نباید عشق رو گدایی کنم 

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
پادکست کتاب زیاد گوش بده سعی کن روی خودت کار کنی پیشرفت کنی بالاتر بری حتا فهمت خیلی تاثیر میزاره ...

❤️‍🩹🤌

2706