2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشکال نداره عزیزم دوباره بخون ، واسه خودمم پیش اومده چند بار دوباره دارم میخونم . 

میدونم باید بخونم نمیدونم چمه که نمیخونم دلم میخوادانقدرخودموکتک بزنم تا اینجوربی تفاوت نباشم اونسری هزینه ثبت نام ودادم انقدرگریه کردم که نخوندم بلدنیستم شوهرم دلش به رحم اومدگفت نرونمیهوادبدی الان بیچاره هی میگه بخون وقت داری ولی نمیدونم چه مرگمه 

گاهی انسانم آرزوست
2731
خب پس زیاد فکرشو نکن اینجوری خودتو اذیت میکنی .

راستش اگه خیالم از دخترم ، نفسم ، وجودم راحت بود خودکشی میکردم خیلی وقته ته خطم

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
2740
نسبت بهش سرد شدی که نمیتونی بخونی . 

چیکارکنم گرم بشم کلافه ام عذاب وجدان دارم خسته ام حال خودمونمیدونم چه مرگمه توخونه تنهام شوهرم اکثراشیفت بازمن نمیخونم توگوشی وفیلم کارای بیخودم

گاهی انسانم آرزوست

بیدار شدم برای نماز صبح هم باید برم جایی دیگه گفتم نخوابم

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
راستش اگه خیالم از دخترم ، نفسم ، وجودم راحت بود خودکشی میکردم خیلی وقته ته خطم

نکنیاااا ، منم روزای بد داشتم فکر فرار هم بودم ولی هیچ وقت نکردم . شما هم لطفا نکن دنیا به آخر نرسیده که .

۱۵

عزیزم اصلا تو هفته شما تکون نمیخوره ک 

شاید نبض بوده احساس کردی اگ شکم دوم هستی احساس میشه

من از هفته۱۸ احساس کردم 

بعضی روزا کلا احساس نمیکردم نگران بودم بدجور 

مخصوصا روزایی ک زیاد کار میکردم

ک دکتر گفت عادیه یهو ۲/۳ روز احساس نمیکنی بعدش احساس میکنی و حرکت تو ماه شما اصلا مهم نیست از هفته۲۸ حرکت مهمه

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706