2733
2739
امروز یه زن دریده ی بی فرهنگ ناراحتم کرده باردارم هستم عکر میکنم تکون نمیخوره بچه ام، از نگرانی بیدا ...

الان که دیگه خوابه بچه تکون نمیخوره ولی اگه نگرانی و خواستی بیدارش کنی برو یک آب میوه خیلی شیرین یا یک لیوان  آب قند بخور البته اگه قند بارداری نداری 

بعد صداش بزن یا شکمتو نوازش کن تکون میخوره

امروز یه زن دریده ی بی فرهنگ ناراحتم کرده باردارم هستم فکر میکنم تکون نمیخوره بچه ام، از نگرانی بیدا ...

اللهم صل علی محمد و ال محمد برا سلامتی نی نی

اگر میسه دعا کن شما بارداری که برام آنچه صلاح رقم بخوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فکرم شلوغه.دوست دارم برم یه جا چند روز فک نکنم به هیچی.پارسال دوتا سقط داشتم امسال رفتم دکتر گفت رحم تیغه داره باید جراحی بشه.تازه بعد اونم معلوم نیست بچه بمونه یانه.یاد سقطام دردایی که کشیدم اذیتام گریه هام غصه خانوادم و همسرم.استرس اینکه دوباره حامله میشم یا نه دوباره تکرار نشه سقط اینکه بعد عمل تیغه چسبندگی نگیرم وای دارم دیوونه میشم.کاش یا بشه درست و حسابی یا کلا نشه.بخدا خسته شدم ازین همه امید و ناامیدی

امروز یه زن دریده ی بی فرهنگ ناراحتم کرده باردارم هستم فکر میکنم تکون نمیخوره بچه ام، از نگرانی بیدا ...

دست بکش روی شکمت چندتا. سوره بخون و باهاش حرف بزن صبح ی چیز شیرین بخور به پهلو شو ان شاالله تکون میخوره...دعا کن اون زن دریده هم به راه راست هدایت بشه

2738
فکرم شلوغه.دوست دارم برم یه جا چند روز فک نکنم به هیچی.پارسال دوتا سقط داشتم امسال رفتم دکتر گفت رحم ...

برات دعا میکنم...سعی کن همه رو رها کنی وفقط افکار مثبت داشته باشی و توکلت ب‌خدا باشه.بدون شک اون بهترین و برات رقم میزنه

2706