2733
2734

سلام دوستان من دوقلو باردارم نزدیک ۴۰ روزه تقریباً هر دو سه روز مقدار زیادی ترشح آبکی ازم میاد بیمارستان هم رفتم بستری شدم تست آمینو شور دادم سه مرتبه هر دفعه منفی بوده این مدت گفتم شاید کیسه آب نشتی داره کلی مایعات خوردم حالا امروز دکترم گفت که این ترشحات بخاطر عفونت قارچی هست ولی من میترسم نکنه از کیسه آب باشه سونو رفتم یک قل کمتر رشد کرده نسبت به اون یکی و همینطور مقدار آب کیسه آبش هم کمتره

کسی تجربه داره بهم کمک کنه؟

یعنی عفونت قارچی باعث میشه که آنقدر ترشحات آبکی داشته باشم؟ اون بی رنگ و بی بو و بدون خارش؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره منم دوقلو بود بشدت ترشحاتش زیاده وقتی تست دادی ممفی بوده نگران نباش ماه چندی بساامتی؟ مال منم ...

من الان هفته ۲۴ هستم یکی ۷۰۰ گرم بود یکی ۵۶۰ گرم خیلی نگرانم میترسم آب قل دو کم باشه مشکلاتی پیش بیاد 

تست آمینو شور منفیه ولی ترشح زیاد دارم 

من الان هفته ۲۴ هستم یکی ۷۰۰ گرم بود یکی ۵۶۰ گرم خیلی نگرانم میترسم آب قل دو کم باشه مشکلاتی پیش بیا ...

نگران نباش

مایعات به اندازه بخور

منم نگران قل دو بودم که وزنش چرا کمه

ولی الان اینقدر زرنگه ماشاءالله

از قل اول زودتر رشدکرد و خودشو به قل اول رسوند

فقط استراحت کامل داسته باش

خودت رو سرگرم کن

تاماه اخر و هفته اخر استراحت کن

منم ترشحات فراوان داشتم

اما دکترم تا پماد کلوتریمازول میداد قطع میشد

بادکترت مشورت کن

دارو نداد برای ,عفونت قارچی؟

2740
نگران نباش مایعات به اندازه بخور منم نگران قل دو بودم که وزنش چرا کمه ولی الان اینقدر زرنگه ماشاء ...

چرا اتفاقا همین پماد رو برای من هم تجویز کرد امروز ولی هنوز استفاده نکردم 

خیلی ممنون که بهم کمک کردی 

انشاالله خودت و بچه ها همیشه سلامت باشید 

دعا کنید منم بچه هامون بسلامتی بدنیا بیارم

قل اول هم وزنش هم آب داخل کیسه اش خوبه قل دوم آب داخل کیسه اش نصف اولیه این منو نگران کرده

اولی ۶۰ mm  دومی ۳۰ mm

منم اینجور بودم

هم قل و هم اب دورش کم بود

ولی خدا کمک کنه هیچی نمیشه

نگران نباش

به پهلوی چپ بخواب تا خون رسانی بیشتر  بشه

اون پماد ترشحاتت رو کم و حتی قطع میکنه

بسلامتی دنیا بیاریشون

استراحت تغذیه خوب و پهلوی چپ خوابیدن