2733
2739
عنوان

شوهرم مجبورم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 47 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیکار کنم چی بگم ناراحتی پیش نیاد

به شوهرت بگو عزیزم من موظفم به عنوان بزرگتر به مادرت احترام بزارم 

ولی مامان صدا کردن به معنی احترام نیست من یه آدم عاقل بالغ هستم لطفا بزار خودم راجع به رفتارم تصمیم بگیرم

هر وقت به مادرت بی احترامی کردم میتونی بهم گله کنی ولی تا وقتی بی احترامی نکزدم نمیتونی منو محبور به کاری کنی که دوست ندارم 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

و منی که مادر شوهرم رو به اسمش صدا میکنم.

خانم یکی از همکاران اومده بودن خونمون،

مادرشوهرم پیر منم بود،من توی جمع به اسم صداش کردم،،

یهو خانمه گفت وااااااای،،چرا به اسم مادرشوهرت رو صدا میکنی؟؟زشته،توهینه،!!من مادرشوهرم رو حاج خانم صدا میکنم.

منم حرصم گرفت گفت هییییس،،باش تو خوبی،،،باشه حالا نمیخواد بلند بگی که مادرشوهرم بشنوه و دیگه بیفته دستش که هااااا عروسم  بهم توهین کرده این چند سال و دیگه باب کنه منم حاج خانم صداش کنم.

2731
2738
انقدر لی لی به لالاشون میذارین والا حق دارن پررو شن بگو توقعت بیجاس من بقیه کار ندارم تند هم بگو&nbs ...

اخه اونوقت تلافی میکنه یجور دیگ صدا میکنه حاج خانوم میگ مادرم میترسم ناراحت شه اخلاقش رو مخه لج میکنه

میگ تو ب زبون من بگو من ب زبون تو میگم مامان

چ پروو و پرتوقع شوهرت

دیگه کاری ازت برنمیاد الکی بگو باشه ولی همون مامان صدا بزن یا کلا صدا نزن

منم چندسال یبارم صدا نزدم 

بعدم اگه گف چرا باز گفتی مامان بگو عههههه چندسال میگم مامان عادت کردم باشه باشه 

اما باز کار خودتو بکن 

منکه نمیتونم کسی که مامانم نیست مامان صدا بزنم  خود همین مامان صدا زدن باعث صمیمیت میشه صمیمی ...

مم من مادرم که به مادربزرگم میگه مادر  منم به مادر شوهرم میگم مادر ولی به مادر خودم مامان

2706