2733
2739
عنوان

این جمله بد یعنی چی؟

108 بازدید | 9 پست

با احترام به تمام قومیت‌ها

اما کنجکاوم بدونم این جمله یعنی چی؟

ترکها خرند یا اصطلاح ترک خر

یعنی چی؟ چرا مردم از این اصطلاح استفاده می کنن

خوشبختانه کمتر شده اما هنوز هم این دیدگاه رو بعضا دارند افراد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این حرفا واسه قبله وقتیکه مردم سواد درست حسابی نداشتن

الان همه میدونن که آدما باهم‌برادر و برابرن 

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
2731

ببین چیزی که دیدمو بهت میگم من خودم فارسم یعنی نه ترکم نه لرم نه کوردم ولی در طول دوره ی تحصیلم همه جورشو دیدم

ترکها حسابگر نیستن یعنی بخوان محبت کنن دودوتا چهارتا نمیکنن درصورتی که بقیه اینکارو میکنن

ترک ها هرکیو میبینن باهاش گرم میگیرن و مهربونن 

بخاطر همین میگن ترک ها خرن چون محبتشون بی حساب و کتابه 

ازمنم که ترکم همینوفارس هاپرسیدن گفتم ذهن کسی که اینومیگه بهش هشدارمیده مواظب حرف زدن ورفتارش باشه چون ما خییییللللی صبورومودبیم اما اگه لج مارودربیاره کسی باتوهین وپررویی ،دیگه هیچی رورعایت نخواهیم کردوباچنان لگدی اززندگیمون پرتش میکنیم بیرون که تاابدیادش بمونه توهین نکنه 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
2738

سلام عزیزم این جمله ریشه تاریخی داره  زمان ستار خان باقر خان  روس ها میخواستن تبریز رو اشغال کنن و اون دوران خشک سالی بوده چون ترک ها تسلیم نشدن ندادن  شهرشونو   روس ها کلا غذا نمیدادن بهشون یعنی نمیذاشتن وارد شهر بشه و ترک  ها  ناچار  علف و یونجه میخوردن عین خر و اینا  بخاطر همین  به ترک ها میگن یونجه خور و خر  

اینکه میگن ترک خر هر کی این حرف ب زبونش میاره باید ب عقل خودش شک کنه

من فکر می کنم به خاطر اینکه ترکها اکثرا اهل داد و بیداد نیستند و صبور هستند این رو می گن