2733
2734

دو بار پست فرستاده راجع به اینکه مثلا تو خیلی آرایش می‌کنی 😐البته با فاصله زمانی زیاد 

من آرایش زیاد نمیکنم اما دوستم کلا آرایش نمیکنه 

خب به کسی چه ربطی داره نمی‌دونم منظورش چیه که میگه خب دوست دارم آرایش کنم به کسی چه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

وای دقیقا یکی از دوستای منم همینجوریه 

هر روز صبح بهم میگه 

واقعا دلم می‌خواد یه جوری جوابش رو بدم 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!

دوست منم همش میگه: چجووووری ریمل میزنن، من بلد نیستم، کانسیلر چیه؟ دلم میخواد بگم مگه عقب مونده ای 

براش بنویس: پیک می، چوز می، لاو می، فاک می🗿

نور خدا که بسته شد به میله و علمی که اثبات نکرد این شکست.
ب بار دیگه فرستاد بگو‌ سنگینیش رو صورت توعه؟ یا از جیب تو هزینش میره

فکر میکنی 

من یه بار بهش گفتم من خیلییی آرایش کردن رو دوست دارم بهم آرامش میده واقعا هم همینجوره 

بعد گفت ولی من اصلا حوصله ندارم این همه وقت صرف اینکارا کنم 

تو خیلی طول میدی و از اینا یکی نیست بگه به تو چه 😐

تازه اگر چیزی هم نگن خیلی بد نگاه میکنن 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
وای دقیقا یکی از دوستای منم همینجوریه  هر روز صبح بهم میگه  واقعا دلم می‌خواد یه جوری جو ...

خوبه باز برای تو هر روز میگه از کامنتای اینجا استفاده کن 😂برا من هر از گاهی یه چی میپرونه

2706