2737
2739

نمیزارم این اتفاق که طبیعت بدنمونه مثل خودمون تابو بشه!میبوسمش و خانم شدنشو تبریک میگم...

به باباش میگم براش کادو بخره و باهاش درموردش صحبت کنه و نزاره از این موضوع خجالت بکشه..

و خودشو برای خرید پد میفرستم و بهش یاد میدم اگه فروشنده خواست داخل پلاستیک مشکی بزاره بهش بگه ممنون پلاستیک مشکی لازم نیست...

دختر قشنگ مامان باید قوی با اعتماد بنفس باشه و طبیعت بدنشو دوس داشته باشه🥲

فرهنگ# سازی

بیدار شو عزیزم  اینا فقط یه مشت متن نوشته و آماده ی خیالی هستن ما خاورمیانه زندگی میکنیم 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب چون تو پلاستیک مشکی می‌زارن یعنی ما دوست نداریم طبیعت بدنمونو

یک سوال پرسیدم بد برداشت نکنید😂🤭

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
2731

والا ما که برامون جشن نگرفتن 

اصلا اعتماد بنفسمون رو از دست ندادیم 

یسری چیزا خصوصیه 

حالا وایسیم بخاطر کیسه مشکی با فروشنده تبادل نظر کنیم ! 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خدای من😂😂😂😂😂😂

من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                         💔همین قدر تلخ💔
2740

خانم برادر من واسه برادر زادم جشن گرفت.

دختر خاله و دختر دایی و خاله و زن عمو و اینا رو دعوت کرد یه روز عصر‌

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

طبيعي بدن

جشن لازم نداره.

اينكه بهش تبريك بگيم هم كفايت ميكنه

اين يك برخورد اتفاقا اغراق اميز هست.

به اين حرفا و شعارهاي اينستاگرامي گوش ندين..در اصل حرفاي زرد..

ما روانشناسي بلوغ داريم..

كلي كتاب در مورد اين دروان و نحوه برخورد و اموزشش داريم.

از اونها استفاده كنيد

مامان صورتي براي بچه تون نباشيد

مامان اگاه و مجهز به علم باشيد..

دهه شصتي هستم ك مادر خدابيامرزم ك سواد خاصي نداشت

پدر و بردرهامو اگاه كرده بود و اين موضوع براي ما حل شده بود

نه خجالت..

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
والا ما که برامون جشن نگرفتن  اصلا اعتماد بنفسمون رو از دست ندادیم  یسری چیزا خصوصیه&nbs ...

دقیقا منم همینو میگم 

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
خوب چون تو پلاستیک مشکی می‌زارن یعنی ما دوست نداریم طبیعت بدنمونو یک سوال پرسیدم بد برداشت نکنید😂..

خخب ک ا ندوم هم قایم میکنن یا تو پلاستیک مشکی میذارن مشکلش چیه😂😂😂

خیلی چیزا محرمانه باشه خوبه

2706